Аголна гарнитура Холидеј на спуштање, Холидеј, светло беж + сива кожа | Мебел Виденов
Холидеј

Аголна гарнитура на спуштање , светло беж + сива кожа

Аголна гарнитура Холидеј на спуштање 1
Аголна гарнитура Холидеј на спуштање 2
Аголна гарнитура Холидеј на спуштање 3
Аголна гарнитура Холидеј на спуштање 4
Аголна гарнитура Холидеј на спуштање 5
Аголна гарнитура Холидеј на спуштање 6
Аголна гарнитура Холидеј на спуштање 7
Аголна гарнитура Холидеј на спуштање 8
Аголна гарнитура Холидеј на спуштање 1_thumb
Аголна гарнитура Холидеј на спуштање 2_thumb
Аголна гарнитура Холидеј на спуштање 3_thumb
Аголна гарнитура Холидеј на спуштање 4_thumb
Аголна гарнитура Холидеј на спуштање 5_thumb
Аголна гарнитура Холидеј на спуштање 6_thumb
Аголна гарнитура Холидеј на спуштање 7_thumb
Аголна гарнитура Холидеј на спуштање 8_thumb
60500 ден
45300 ден*
*Со картичка Виденов

Овој производ нема можност за корекции од страна на клиентот

Бесплатна достава: 10 дена. Доставата се врши до најблиското можно место до влезот на зграда или вратата на дворот дома.

Димензии:
- L242 B184 H77 см.
- област за спиење: 137/208 см.
Лицев материјал:
- текстилен полиестер
Тапацир / пополнување:
- основа на иверица
- полнење: полиуретанска пена N30 / 33; Т25 / 38, памучна волна 150 г / кв.м.
Градба:- цврсто дрво, иверица, ПДВ
Предности:* универзален модел - насоката се одредува за време на монтирањето.
* функционална постела - повлечете го седиштето наназад
сандак 1 пар.
Карактерот на ентериерот е индивидуалност, стил и естетика, кои се уникатни за секој дом. Современиот мебел нуди многу повеќе опции за да го одржите вашиот дом секогаш модерен, стилски и функционален. Во овој поглед, троседот Холидеј обезбедува максимална удобност и практичност што му е потребна на секое домаќинство. Тапацирана е со висококвалитетен текстил и кожа - ткаенини со висока издржливост, пријатно мека површина и лесно одржување. Зголемената еластичност на полнењето со полиуретанска пена обезбедува максимална удобност во која било област, истовремено обезбедувајќи обновување на првобитната состојба на седиштата и перничињата по употреба. Софата има сандак- дополнителен простор за складирање за организирање на домот.
Обрнете внимание!
Дозволени се отстапувања или разлики од веќе постоечките бои на различните типови ткаенини / декори со оние на екранот на вашиот уред.
При распакување на тапациран мебел, не препорачуваме употреба на остри предмети заради можноста за сечење на тапацирот.
Постојана изложеност на директна сончева светлина може да доведе до промени во изгледот и квалитетот на мебелот.
Поставете го мебелот најмалку 50 см од кој било радијатор или силен извор на топлина.
Овој вид на оштетување на интегритетот на производите НЕ е покриен со нивната гаранција.
За повеќе информации, прочитајте ги поглавјата КАКО ДА НАРАЧАТЕ и УСЛУГИ
Број на пакувања: 3
Пакет 1: 136/88/56 см, тежина 58 кг.
Пакет 2: 150/85/77 см, тежина 43 кг.
Пакет 3: 85/75/55 см, тежина 34 кг.
Модел Цена за монтажа Цена на качување прв, втор спрат или со лифт (ако е возможно) Качување за секој следен кат
Холидеј 700.00 ден. 2200.00 ден. 700.00 ден.

Цената за монтажа е посочена на секој производ посебно. Во случај, цената на еден производ или вкупната сума на сите изберени производи на клиентот за монтажа е под 1200ден., клиентот плаќа минимална такса од 1200ден.

Цената за качување е посочена на секој производ посебно. Цената за качувањето се одредува врз основа на реалните нивоа/катови што треба да ги покрие групата која ја извршува услугата. Имајте предвид дека се наплаќа такса за приземје, иако тие можеби не се нумерирани во вашата зграда. Во случај цената на еден прозивод или вкупната сума на сите производи изберени од клиентот за услугата за качување да биде помала од 1200ден., клиентот плаќа минимална такса од 1200ден.

Слични производи
Последно видени

Следете не