Аголна гарнитура Мелвин + потпирач за рака + полица, Мелвин, бордо + светло беж | Мебел Виденов
Мелвин

Аголна гарнитура + потпирач за рака + полица , бордо + светло беж

Аголна гарнитура Мелвин + потпирач за рака + полица 1
Аголна гарнитура Мелвин + потпирач за рака + полица 2
Аголна гарнитура Мелвин + потпирач за рака + полица 3
Аголна гарнитура Мелвин + потпирач за рака + полица 4
Аголна гарнитура Мелвин + потпирач за рака + полица 5
Аголна гарнитура Мелвин + потпирач за рака + полица 6
Аголна гарнитура Мелвин + потпирач за рака + полица 7
Аголна гарнитура Мелвин + потпирач за рака + полица 8
Аголна гарнитура Мелвин + потпирач за рака + полица 1_thumb
Аголна гарнитура Мелвин + потпирач за рака + полица 2_thumb
Аголна гарнитура Мелвин + потпирач за рака + полица 3_thumb
Аголна гарнитура Мелвин + потпирач за рака + полица 4_thumb
Аголна гарнитура Мелвин + потпирач за рака + полица 5_thumb
Аголна гарнитура Мелвин + потпирач за рака + полица 6_thumb
Аголна гарнитура Мелвин + потпирач за рака + полица 7_thumb
Аголна гарнитура Мелвин + потпирач за рака + полица 8_thumb
41600 ден
Попуст: -30%
29100 ден

Овој производ нема можност за корекции од страна на клиентот

Бесплатна достава: 10 дена

Димензии:
- L297 B90/180 H70 см.
- место за спиење 135/250 см..
Тапацир:
- текстил: полиестер
- тапацир: сунѓер со висина од 12 см, полиестерска вата, дополнителни тапацирски материјали
- Полнеж - 8 см. полиуретанска пена Т25
Градба:
- иверица, цврсто дрво
- потпирач за рака и полица: МДФ, иверица, боја венге
Предности:
* Ексклузивен дизајн
* Потпирач за рака и мини полица
* Голем простор за лежење
* Функција кревет: седиште кое се повлекува, грб што се спушта
* Сандак
Преминете на следното ниво на удобност дома со софата Мелвин. Моделот е исклучително привлечен и нуди удобности што ги исполнуваат современите барања кај модерните домаќинства. Практичен начин да се претвори во голем кревет со механизам што ја олеснува употребата на сандакот под седиштето. Софата е целосно тапацирана со ткаенина отпорна на абење пријатна допир и лесна за одржување. Тапацирот е изработен од еластичен сунѓер и памучна волна - материјали со мекост и густина погодни за висока удобност на моделот. Кога се користи за спиење, софата обезбедува удобна душек со вистински квалитет.
Одржување: Користете микрофибер крпа натопена во раствор со млака вода и неутрален сапун.
Обрнете внимание!
Дозволени се отстапувања или разлики од веќе постоечките бои на различните типови ткаенини / декори со оние на екранот на вашиот уред.
При распакување на тапациран мебел, не препорачуваме употреба на ОСТРИ предмети, заради веројатност за сечење на тапацирот.
Постојана изложеност на директна сончева светлина може да доведе до промени во изгледот и квалитетот на мебелот. Поставете го мебелот најмалку 50 см од кој било радијатор или силен извор на топлина.
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со нивната гаранција.
 За повеќе информации, прочитајте ги поглавјата КАКО ДА НАРАЧАТЕ и УСЛУГИ.
Број на пакувања: 3
Пакет 1: 185/90/70 см, тежина 78 кг.
Пакет 2: 180/80/50 см, тежина 50 кг.
Пакет 3: 18/180/65 см, тежина 17 кг.
Модел Цена за монтажа Цена на качување прв, втор спрат или со лифт (ако е возможно) Качување за секој следен кат
Мелвин 400.00 ден. 2000.00 ден. 600.00 ден.

Цената за качувањето се определува на база спратови, кои ќе бидат помината од групата која ја врши услугата. Ве молиме имајте во предвид дека се смета такса за приземни спратови, иако е возможно тие да не се набројани во Вашата зграда

Слични производи
Комбинирайте с:
Последно видени

Следете не