Аголна гарнитура Моник на спуштање, Моник, светло кафeaв + кафeaва | Мебел Виденов
Моник

Аголна гарнитура на спуштање , светло кафeaв + кафeaва

Аголна гарнитура Моник на спуштање 1
Аголна гарнитура Моник на спуштање 2
Аголна гарнитура Моник на спуштање 3
Аголна гарнитура Моник на спуштање 1_thumb
Аголна гарнитура Моник на спуштање 2_thumb
Аголна гарнитура Моник на спуштање 3_thumb
64700 ден
Попуст: -39%
38900 ден

Овој производ нема можност за корекции од страна на клиентот

Бесплатна достава: 10 дена

Ексклузивни серии софи со германски дизајн и квалитет изработени за Мебел Виденов.
Димензии:
- L284 B190 H85cm
- област за спиење: 148/225 см.
Лицев материјал:
- полиестер текстил
Тапацир / пополнување:
- основа на тапацир: пружини на цик-цак
- полиуретанска пена T25 / 38
Градба:
- цврсто дрво, иверица
Предности:
- функција за спиење - душек на извлекување
Уживајте во вистинска удобност и квалитет со модерната и стилска софа Моник.
Пријатно заоблените форми и забележително пријатниот текстил се основата на неговиот удобен карактер. Софата е тапацирана со висококвалитетна ткаенина со висока издржливост, пријатно мека и мазна површина која е лесна за одржување и чистење. Основата на челичните цик-цак пружини не дозволува местата да се релаксираат и да се деформираат со текот на времето. Вградениот механизам за душеци ја надополнува просторијата за спиење до големината на удобен кревет.
Обрнете внимание!
Дозволени се отстапувања или разлики од веќе постоечките бои на различните типови ткаенини / декори со оние на екранот на вашиот уред.
При распакување на тапациран мебел, не препорачуваме употреба на остри предмети заради можноста за сечење на тапацирот.
Постојана изложеност на директна сончева светлина може да доведе до промени во изгледот и квалитетот на мебелот. Поставете го мебелот најмалку 50 см од кој било радијатор или силен извор на топлина. Овој вид на оштетување на интегритетот на производите НЕ е покриен со нивната гаранција.
За повеќе информации, прочитајте ги поглавјата КАКО ДА НАРАЧАТЕ и УСЛУГИ
Слични производи
Последно видени