Аголна гарнитура Монти на спуштање, Монти, жолт | Мебел Виденов
Монти

Аголна гарнитура , жолт

Аголна гарнитура Монти на спуштање 1
Аголна гарнитура Монти на спуштање 2
Аголна гарнитура Монти на спуштање 3
Аголна гарнитура Монти на спуштање 4
Аголна гарнитура Монти на спуштање 5
Аголна гарнитура Монти на спуштање 6
Аголна гарнитура Монти на спуштање 7
Аголна гарнитура Монти на спуштање 1_thumb
Аголна гарнитура Монти на спуштање 2_thumb
Аголна гарнитура Монти на спуштање 3_thumb
Аголна гарнитура Монти на спуштање 4_thumb
Аголна гарнитура Монти на спуштање 5_thumb
Аголна гарнитура Монти на спуштање 6_thumb
Аголна гарнитура Монти на спуштање 7_thumb
35100 ден
24500 ден*
*Со картичка Виденов

Овој производ нема можност за корекции од страна на клиентот

Бесплатна достава: 10 дена

Димензии:
- L242 B168 H41 / 74 см.
- област за спиење: 133/206 см.
Лицев материјал:
- полиестер текстил
Тапацир / пополнување:
- база на иверица
- полнење: полиуретанска пена T25 / 38, памучна волна 150 g / sq.m
Градба:
- цврсто дрво, иверица,ПДВ
Предности:
* функција на креветот - душек за извлекување
* Сандак 1бр.
Софата Монти нуди одлична модерна функционалност и визија. Моделот е тапациран со висококвалитетна серија ткаенини кои го надополнуваат стилскиот изглед на моделот. Ткаенината има висока отпорност на абење и пријатно мазна површина. Софата има функција за спиење, што ја претвора во голем и удобен кревет. Големиот сандак под каучот нудат дополнителен простор за складирање на лесно достапно место. Зголемената еластичност на обвивката и полиуретанската пена обезбедува максимална удобност во која било област, истовремено обезбедувајќи обновување на првобитната состојба на седиштата и перничињата по употребата.
Обрнете внимание!
Дозволени се отстапувања или разлики од веќе постоечките бои на различните типови ткаенини / декори со оние на екранот на вашиот уред.
При распакување на тапациран мебел, не препорачуваме употреба на остри заради можноста за сечење на тапацирот.
Продолжената изложеност на директна сончева светлина може да доведе до промени во изгледот и квалитетот на мебелот.
Поставете го мебелот најмалку 50 см од кој било радијатор или силен извор на топлина.
Овој вид на оштетување на интегритетот на производите НЕ е покриен со нивната гаранција.
За повеќе информации, прочитајте ги поглавјата КАКО ДА НАРАЧАТЕ и УСЛУГИ
Број на пакувања: 2
Пакет 1: 155/86/74 см, тежина 62,5 кг.
Пакет 2: 170/87/74 см, тежина 64,5 кг.
Модел Цена за монтажа Цена на качување прв, втор спрат или со лифт (ако е возможно) Качување за секој следен кат
Монти 300.00 ден. 1400.00 ден. 600.00 ден.

Цената за качувањето се определува на база спратови, кои ќе бидат помината од групата која ја врши услугата. Ве молиме имајте во предвид дека се смета такса за приземни спратови, иако е возможно тие да не се набројани во Вашата зграда

Слични производи
Последно видени