Аголна гарнитура Морган, Морган, сива | Мебел Виденов
Морган

Аголна гарнитура , сива

Аголна гарнитура Морган 1
Аголна гарнитура Морган 2
Аголна гарнитура Морган 3
Аголна гарнитура Морган 4
Аголна гарнитура Морган 5
Аголна гарнитура Морган 6
Аголна гарнитура Морган 7
Аголна гарнитура Морган 8
Аголна гарнитура Морган 9
Аголна гарнитура Морган 10
Аголна гарнитура Морган 11
Аголна гарнитура Морган 1_thumb
Аголна гарнитура Морган 2_thumb
Аголна гарнитура Морган 3_thumb
Аголна гарнитура Морган 4_thumb
Аголна гарнитура Морган 5_thumb
Аголна гарнитура Морган 6_thumb
Аголна гарнитура Морган 7_thumb
Аголна гарнитура Морган 8_thumb
Аголна гарнитура Морган 9_thumb
Аголна гарнитура Морган 10_thumb
Аголна гарнитура Морган 11_thumb
49200 ден
37300 ден*
*Со картичка Виденов

Овој производ нема можност за корекции од страна на клиентот

Лев
сива

Бесплатна достава: 10 дена

Аголна гарнитура Морган
Димензии:
- L242 В170 H75см.
- област за спиење: 135/195 см.
Лицев материјал:
- полиестер текстил
Тапацир / пополнување:
- основа - цик-цак пружини и ремени
- полнење - полиуретанска пена, полиестерско обвивка
Градба:
- цврсто дрво; слоесто дрво; иверица,
Предности:
- функција за спиење - механизам на душек за кревање на креветот
- прилагодливи потпирачи за глава за индивидуална удобност
- сандак со механизам за кревање
Обезбедете удобност од прва класа и беспрекорна функционалност во секојдневниот живот со аголната софа Морган. Неговиот стилски изглед и висококвалитетниот тапацир му даваат рафиниран и модерен изглед на секој ентериер. Морган софата има визија погодна и за удобноста на домот и за стилското канцелариско опкружување. Аголниот модел е опремен со неколку потпирачи за глава, практичен механизам за кревање и големи сандаци. Софата е тапацирана со многу издржлив текстил, со одлична густина и пријатна површина на допир.
Обрнете внимание!
Дозволени се отстапувања или разлики од веќе постоечките бои на различните типови ткаенини / декори со оние на екранот на вашиот уред.
При распакување на тапациран мебел, не препорачуваме употреба на ОСТРИ предмети, заради веројатност за сечење на тапацирот.
Постојана изложеност на директна сончева светлина може да доведе до промени во изгледот и квалитетот на мебелот. Поставете го мебелот најмалку 50 см од кој било радијатор или силен извор на топлина. Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со нивната гаранција.
За повеќе информации, прочитајте ги поглавјата КАКО ДА НАРАЧАТЕ и УСЛУГИ.
Број на пакувања: 2
Пакет 1: 133/95/80 см, тежина 65 кг.
Пакет 2: 170/93/80 см, тежина 54 кг.
Модел Цена за монтажа Цена на качување прв, втор спрат или со лифт (ако е возможно) Качување за секој следен кат
Морган 700.00 ден. 1800.00 ден. 600.00 ден.

Цената за монтажа е посочена на секој производ посебно. Во случај, цената на еден производ или вкупната сума на сите изберени производи на клиентот за монтажа е под 1200ден., клиентот плаќа минимална такса од 1200ден.

Цената за качување е посочена на секој производ посебно. Цената за качувањето се одредува врз основа на реалните нивоа/катови што треба да ги покрие групата која ја извршува услугата. Имајте предвид дека се наплаќа такса за приземје, иако тие можеби не се нумерирани во вашата зграда. Во случај цената на еден прозивод или вкупната сума на сите производи изберени од клиентот за услугата за качување да биде помала од 1200ден., клиентот плаќа минимална такса од 1200ден.

Слични производи
Последно видени

Следете не