Аголна гарнитура Роли, Роли, беж | Мебел Виденов
Роли

Аголна гарнитура на спуштање , беж

Аголна гарнитура Роли 1
Аголна гарнитура Роли 2
Аголна гарнитура Роли 3
Аголна гарнитура Роли 4
Аголна гарнитура Роли 5
Аголна гарнитура Роли 6
Аголна гарнитура Роли 7
Аголна гарнитура Роли 1_thumb
Аголна гарнитура Роли 2_thumb
Аголна гарнитура Роли 3_thumb
Аголна гарнитура Роли 4_thumb
Аголна гарнитура Роли 5_thumb
Аголна гарнитура Роли 6_thumb
Аголна гарнитура Роли 7_thumb
43400 ден
28400 ден*
*Со картичка Виденов

Овој производ нема можност за корекции од страна на клиентот

беж

Бесплатна достава: 10 дена

Димензии: L260 B156 H75 см.
* простор за спиење 130/205 см.
Лицев материјал:
- текстил
Тапацир:
- сунѓер 2738, H10 см, полиестерска обвивка 150 г / кв, дополнителни материјали за тапацир
Градба:
- цврсто дрво, иверица
Предности:
- универзална (лево / десно се определува за време на монтажата)
- функција - кревет
- сандак
- отстранливи навлаки за перници со патенти
Обрнете внимание!
Дозволени се отстапувања или разлики од вистинските бои на различните типови ткаенини / декори со оние на екранот на вашиот уред.
Постојана изложеност на директна сончева светлина може да доведе до промени во изгледот и квалитетот на мебелот. Поставете го мебелот најмалку 50 см од кој било радијатор или силен извор на топлина. Овој вид на оштетување на интегритетот на производите НЕ е покриен со нивната гаранција.
За повеќе информации, прочитајте ги поглавјата КАКО ДА НАРАЧАТЕ и УСЛУГИ.
Број на пакувања: 3
Пакет 1: 136/90/55 см, тежина - 48 кг.
Пакет 2: 144/81/43 см, тежина - 30 кг.
Пакет 3: 92/76/53 см, тежина - 27 кг.
Модел Цена за монтажа Цена на качување прв, втор спрат или со лифт (ако е возможно) Качување за секој следен кат
Роли 700.00 ден. 1700.00 ден. 600.00 ден.

Цената за монтажа е посочена на секој производ посебно. Во случај, цената на еден производ или вкупната сума на сите изберени производи на клиентот за монтажа е под 1200ден., клиентот плаќа минимална такса од 1200ден.

Цената за качување е посочена на секој производ посебно. Цената за качувањето се одредува врз основа на реалните нивоа/катови што треба да ги покрие групата која ја извршува услугата. Имајте предвид дека се наплаќа такса за приземје, иако тие можеби не се нумерирани во вашата зграда. Во случај цената на еден прозивод или вкупната сума на сите производи изберени од клиентот за услугата за качување да биде помала од 1200ден., клиентот плаќа минимална такса од 1200ден.

Слични производи
Последно видени

Следете не