Аголна гарнитура Роли, на спуштање, Роли, розева | Мебел Виденов
Роли

Аголна гарнитура на спуштање , розева

Аголна гарнитура Роли, на спуштање 1
Аголна гарнитура Роли, на спуштање 2
Аголна гарнитура Роли, на спуштање 3
Аголна гарнитура Роли, на спуштање 4
Аголна гарнитура Роли, на спуштање 5
Аголна гарнитура Роли, на спуштање 6
Аголна гарнитура Роли, на спуштање 1_thumb
Аголна гарнитура Роли, на спуштање 2_thumb
Аголна гарнитура Роли, на спуштање 3_thumb
Аголна гарнитура Роли, на спуштање 4_thumb
Аголна гарнитура Роли, на спуштање 5_thumb
Аголна гарнитура Роли, на спуштање 6_thumb
32600 ден
Попуст: -35%
21100 ден

Овој производ нема можност за корекции од страна на клиентот

розева

Бесплатна достава: 10 дена

- Димензии: L260 B156 H75 см.
* простор за спиење 130/205 см.
Лицев материјал:
- текстил
Тапацир:
- пена 2738, H10 см, полиестерска обвивка 150 гр/лм, дополнителни материјали за тапацир
Градба:
- цврсто дрво, иверица
Предности:
- универзален (лево / десно се определува за време на монтирањето)
- функција кревет
- сандак
- отстранливи навлаки за перници со патент
Обрнете внимание!
Дозволени се отстапувања или разлики од веќе постоечките бои на различните типови ткаенини / декори со оние на екранот на вашиот уред.
При распакување на тапациран мебел, не препорачуваме употреба на остри предмети заради можноста за сечење на тапацирот.
Постојаната изложеност на директна сончева светлина може да доведе до промени во изгледот и квалитетот на мебелот. Поставете го мебелот најмалку 50 см од кој било радијатор или силен извор на топлина. Овој вид на оштетување на интегритетот на производите НЕ е покриен со нивната гаранција.
За повеќе информации, прочитајте ги поглавјата КАКО ДА НАРАЧАТЕ и УСЛУГИ
Број на пакувања: 3
Пакет 1: 136/90/55 см, тежина - 48 кг.
Пакет 2: 144/81/43 см, тежина - 30 кг.
Пакет 3: 92/76/53 см, тежина - 27 кг.
Модел Цена за монтажа Цена на качување прв, втор спрат или со лифт (ако е возможно) Качување за секој следен кат
Роли 700.00 ден. 1400.00 ден. 400.00 ден.

Цената за качувањето се определува на база спратови, кои ќе бидат помината од групата која ја врши услугата. Ве молиме имајте во предвид дека се смета такса за приземни спратови, иако е возможно тие да не се набројани во Вашата зграда

Слични производи
Последно видени

Следете не