Аголна гарнитура Валеон на спуштање, Валеон, кафeaв | Мебел Виденов
Валеон

Аголна гарнитура на спуштање , кафeaв

Аголна гарнитура Валеон на спуштање 1
Аголна гарнитура Валеон на спуштање 2
Аголна гарнитура Валеон на спуштање 3
Аголна гарнитура Валеон на спуштање 4
Аголна гарнитура Валеон на спуштање 5
Аголна гарнитура Валеон на спуштање 6
Аголна гарнитура Валеон на спуштање 7
Аголна гарнитура Валеон на спуштање 8
Аголна гарнитура Валеон на спуштање 1_thumb
Аголна гарнитура Валеон на спуштање 2_thumb
Аголна гарнитура Валеон на спуштање 3_thumb
Аголна гарнитура Валеон на спуштање 4_thumb
Аголна гарнитура Валеон на спуштање 5_thumb
Аголна гарнитура Валеон на спуштање 6_thumb
Аголна гарнитура Валеон на спуштање 7_thumb
Аголна гарнитура Валеон на спуштање 8_thumb
44700 ден
Попуст: -39%
27200 ден

Овој производ нема можност за корекции од страна на клиентот

кафeaв

Бесплатна достава: 10 дена

Димензии:
- L242 B177 H46 / 95 см.
- област за спиење: 132/210 см.
Лицев материјал:
- полиестер текстил
Тапацир / пополнување:
- основа: иверица
- полнење: полиуретанска пена T25 / 38, памучна волна 150 г / кв.м.
Градба:
- цврсто дрво, иверица, ПДВ
Предности:
* сандак 1 пар.
* Универзален (лево / десно што треба да се утврди при монтажа)
Естетиката на домот е неопходна терапија од зафатеното секојдневие. Софата Валеон обезбедува одлична модерна функционалност и визија. Моделот е тапациран со висококвалитетна серија ткаенини кои го надополнуваат стилскиот изглед на моделот. Ткаенината има висока отпорност на абење и пријатно мазна површина. Софата има функција за спиење, што ја претвора во голем и удобен кревет. Големиот сандак под каучот нудат дополнителен простор за складирање на лесно достапно место. Зголемената еластичност на обвивката и полиуретанската пена обезбедува максимална удобност во која било област, истовремено обезбедувајќи обновување на првобитната состојба на седиштата и перничињата по употребата.
Обрнете внимание!
Дозволени се отстапувања или разлики од веќе постоечките бои на различните типови ткаенини / декори со оние на екранот на вашиот уред.
Продолжената изложеност на директна сончева светлина може да доведе до промени во изгледот и својствата на мебелот.Оставете го мебелот најмалку 50 см од кој било радијатор или силен извор на топлина. Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со нивната гаранција.
За повеќе информации, прочитајте ги поглавјата КАКО ДА НАРАЧАТЕ и УСЛУГИ.
Број на пакувања: 4
Пакет 1: 143/97/44 см, тежина 53,3 кг.
Пакет 2: 178/78/44 см, тежина 35,5 кг.
Пакет 3: 178/78/44 см, тежина 24,5 кг.
Пакет 4: 178/78/44 см, тежина 21,9 кг.
 
 
Слични производи
Последно видени