Аголна гарнитура Валети, на спуштање, Валети, темно беж | Мебел Виденов
Валети

Аголна гарнитура на спуштање , темно беж

Аголна гарнитура Валети, на спуштање 1
Аголна гарнитура Валети, на спуштање 2
Аголна гарнитура Валети, на спуштање 3
Аголна гарнитура Валети, на спуштање 4
Аголна гарнитура Валети, на спуштање 5
Аголна гарнитура Валети, на спуштање 6
Аголна гарнитура Валети, на спуштање 7
Аголна гарнитура Валети, на спуштање 1_thumb
Аголна гарнитура Валети, на спуштање 2_thumb
Аголна гарнитура Валети, на спуштање 3_thumb
Аголна гарнитура Валети, на спуштање 4_thumb
Аголна гарнитура Валети, на спуштање 5_thumb
Аголна гарнитура Валети, на спуштање 6_thumb
Аголна гарнитура Валети, на спуштање 7_thumb
40900 ден
Попуст: -32%
27500 ден

Овој производ нема можност за корекции од страна на клиентот

Бесплатна достава: 10 дена

Димензии:
- L247 B164 H78 см.
- површина за спиење: 112/229 см.
Лицев материјал:
- полиестер, серија Монолит
Тапацир / пополнување:
- основа: цик-цак пружини и ремени 9 см.
- пополнување: полиуретанска пена Т2538, 12 см.; вата 150 гр.
Конструкција:
- иверица, цврсто дрво
Предности:
* функција на кревет - клик - клак механизам
* сандак 2 пар.
* универзален модел
Обрнете внимание!
Дозволени се отстапувања или разлики од веќе постоечките бои на различните типови ткаенини / декори со оние на екранот на вашиот уред.
При распакување на тапациран мебел, не препорачуваме употреба на остри предмети заради можноста за сечење на тапацирот.
Постојаната изложеност на директна сончева светлина може да доведе до промени во изгледот и квалитетот на мебелот.
Поставете го мебелот најмалку 50 см од кој било радијатор или силен извор на топлина.
Потпирачите за раце на софите НЕ се наменети за седење. Секое динамично оптеретување или седење на нив може да доведе до деформации во нивниот изглед и структурниот интегритет.
За повеќе информации, прочитајте ги поглавјата КАКО ДА НАРАЧАТЕ и УСЛУГИ
Број на пакувања: 3
Пакет 1: 150/93/79 см, тежина - 50 кг.
Пакет 2: 163/81/79 см, тежина - 45 кг.
Пакет 3: 85/45/20 см, тежина - 20 кг.
Модел Цена за монтажа Цена на качување прв, втор спрат или со лифт (ако е возможно) Качување за секој следен кат
Валети 300.00 ден. 1400.00 ден. 300.00 ден.

Цената за качувањето се определува на база спратови, кои ќе бидат помината од групата која ја врши услугата. Ве молиме имајте во предвид дека се смета такса за приземни спратови, иако е возможно тие да не се набројани во Вашата зграда

Слични производи
Последно видени

Следете не