Аголна гарнитура Визаж, на спуштање, Визаж, сив + бела кожа | Мебел Виденов
Визаж

Аголна гарнитура на спуштање , сив + бела кожа

Аголна гарнитура Визаж, на спуштање 1
Аголна гарнитура Визаж, на спуштање 2
Аголна гарнитура Визаж, на спуштање 1_thumb
Аголна гарнитура Визаж, на спуштање 2_thumb
54100 ден
41100 ден*
*Со картичка Виденов

Овој производ нема можност за корекции од страна на клиентот

Бесплатна достава: 10 дена. Доставата се врши до најблиското можно место до влезот на зграда или вратата на дворот дома.

Димензии:
- L249 B160 H88 см.
- област за спиење: 144/215 см.
Лицев материјал:
- полиестер текстил
Тапацир / пополнување:
- сунѓер со висина 9 см. N 2538; полиестерна вата 150гр./кв.м., ремени
Предности:
- универзална - насоката се одредува кога се составувате на локацијата
- функција за спиење - рамка за душек
- пополнување од висока класа со зголемена еластичност
- сандак
Визаж  е чувство на стил, хармонија и исклучителна удобност. Софа креветот е оригинален аголен модел кој нуди модерна функционалност и одлични удобности. Преобразувањето во кревет е брзо и лесно. Софата е тапацирана со ткаенини од прва класа - еко кожа и текстил. Материјалите се со висок квалитет, пријатни на допир, одлична отпорност на абење. Тие не се смалуваат и опуштаат. Пополнување со густа полиуретанска пена со зголемена еластичност N2538 и памучна волна, градат еластична основа со мекост погодна за беспрекорна секојдневна удобност.
Обрнете внимание!
Дозволени се отстапувања или разлики од веќе постоечките бои на различните типови ткаенини / декори со оние на екранот на вашиот уред.
При распакување на тапациран мебел, не препорачуваме употреба на остри предмети заради можноста за сечење на тапацирот.
Продолжената изложеност на директна сончева светлина може да доведе до промени во изгледот и квалитетот на мебелот.
Поставете го мебелот најмалку 50 см од кој било радијатор или силен извор на топлина.
Овој вид на оштетување на интегритетот на производите НЕ е покриен со нивната гаранција.
За повеќе информации, прочитајте ги поглавјата КАКО ДА НАРАЧАТЕ и УСЛУГИ
Број на пакувања: 3
Пакет 1: 140/92/74 см, тежина 53 кг.
Пакет 2: 160/80/74 см, тежина 27 кг.
Пакет 3: 90/60/40 см, тежина 2 кг.
Модел Цена за монтажа Цена на качување прв, втор спрат или со лифт (ако е возможно) Качување за секој следен кат
Визаж 700.00 ден. 1300.00 ден. 400.00 ден.

Цената за монтажа е посочена на секој производ посебно. Во случај, цената на еден производ или вкупната сума на сите изберени производи на клиентот за монтажа е под 1200ден., клиентот плаќа минимална такса од 1200ден.

Цената за качување е посочена на секој производ посебно. Цената за качувањето се одредува врз основа на реалните нивоа/катови што треба да ги покрие групата која ја извршува услугата. Имајте предвид дека се наплаќа такса за приземје, иако тие можеби не се нумерирани во вашата зграда. Во случај цената на еден прозивод или вкупната сума на сите производи изберени од клиентот за услугата за качување да биде помала од 1200ден., клиентот плаќа минимална такса од 1200ден.

Слични производи
Последно видени

Следете не