Аголна гарнитура Женева, Женева, кафеаво-сива | Мебел Виденов
Женева

Аголна гарнитура , кафеаво-сива

Аголна гарнитура Женева 1
Аголна гарнитура Женева 2
Аголна гарнитура Женева 3
Аголна гарнитура Женева 4
Аголна гарнитура Женева 5
Аголна гарнитура Женева 6
Аголна гарнитура Женева 1_thumb
Аголна гарнитура Женева 2_thumb
Аголна гарнитура Женева 3_thumb
Аголна гарнитура Женева 4_thumb
Аголна гарнитура Женева 5_thumb
Аголна гарнитура Женева 6_thumb
42900 ден
24100 ден*
*Со картичка Виденов

Овој производ нема можност за корекции од страна на клиентот

Лев

Бесплатна достава: 10 дена. Доставата се врши до најблиското можно место до влезот на зграда или вратата на дворот дома.

Димензии:
- L216 B163 H70-88 см.
Лицев материјал:
- текстил: полиестер
Тапацир / пополнување:
- основа: тапацирани ремени
- седишта: полиуретанска пена од 8 см N30 високоеластична
- перници: полиуретанска мешавина од пена, отстранливи навлаки
Градба:
- цврсто дрво
- цврсто буково дрво
- иверица, ПДВ
Женева софата е вашиот нов стил и начин да се опуштите дома. Моделот има визија и изработка што нуди вистинско задоволство за сетилата. Висококвалитетниот текстил и супер еластичното полнење овозможуваат максимална удобност, чувство и луксуз. Дополнителната обработка на ткаенината го олеснува одржувањето и чистењето на површината. Ткаенината има оптимална густина, висока отпорност на абење. Цврстата рамка изработена од висококвалитетно буково дрво, ги потенцира тапацираните делови и му дава посебен стил на моделот.
Обрнете внимание!
Дозволени се отстапувања или разлики од веќе постоечките бои на различните типови ткаенини / декори со оние на екранот на вашиот уред.
При распакување на тапациран мебел, не препорачуваме употреба на ОСТРИ предмети, заради веројатност за сечење на тапацирот.
Постојана изложеност на директна сончева светлина може да доведе до промени во изгледот и квалитетот на мебелот. Поставете го мебелот најмалку 50 см од кој било радијатор или силен извор на топлина.
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со нивната гаранција.
За повеќе информации, прочитајте ги поглавјата КАКО ДА НАРАЧАТЕ и УСЛУГИ.
Број на пакувања: 2
Пакет 1: 137/84/53 см, тежина 36 кг.
Пакет 2: 160/74/52 см, тежина 35 кг.
Модел Цена за монтажа Цена на качување прв, втор спрат или со лифт (ако е возможно) Качување за секој следен кат
Женева 700.00 ден. 1800.00 ден. 700.00 ден.

Цената за монтажа е посочена на секој производ посебно. Во случај, цената на еден производ или вкупната сума на сите изберени производи на клиентот за монтажа е под 1200ден., клиентот плаќа минимална такса од 1200ден.

Цената за качување е посочена на секој производ посебно. Цената за качувањето се одредува врз основа на реалните нивоа/катови што треба да ги покрие групата која ја извршува услугата. Имајте предвид дека се наплаќа такса за приземје, иако тие можеби не се нумерирани во вашата зграда. Во случај цената на еден прозивод или вкупната сума на сите производи изберени од клиентот за услугата за качување да биде помала од 1200ден., клиентот плаќа минимална такса од 1200ден.

Слични производи
Последно видени

Следете не