Наддушек Лео Класик, 140/200, Лео Класик, 140/200 | Мебел Виденов
Лео Класик

140/200, Наддушек , 140/200

Наддушек Лео Класик, 140/200 1
Наддушек Лео Класик, 140/200 1_thumb
5500 ден
Попуст: -23%
4200 ден

Овој производ нема можност за корекции од страна на клиентот

Избор

Бесплатна достава: 10 дена

Овозможува погодност и удобност за поздрав сон.
Дополнителниот душек Лео Класик е направен со јадро од полиуретанска пена Vitafoam (густина 25). Тоа е совршен додаток на вашиот душек. Се поставува врз душекот за да обезбеди дополнителна удобност за поздрав сон.
Овој душек Лео Класик има вкупна висина од 6 см.
Предности:
* обезбедува дополнителна удобност на вашиот душек
* дава подобра поддршка на 'рбетот. Совршен додаток на кој било тросед, софа кревет или стар, облечен душек.
* ја намалува напнатоста и добиената болка во рамената, грбот и колковите
* ја елиминира непријатноста од спиење од стариот душек
* ги намалува алергиските реакции на акрилни прашоци
* го штити душекот од влага и абење
* може да се превиткува, што го прави лесно пренослив
Обрнете внимание!
Дозволени се отстапувања или разлики од веќе постоечките бои на различните типови ткаенини / декори со оние на екранот на вашиот уред.
Постојана изложеност на директна сончева светлина може да доведе до промени во изгледот и квалитетот на душекот. Поставете го душекот најмалку 50 см од кој било радијатор или силен извор на топлина. Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со нивната гаранција.
За повеќе информации, прочитајте ги поглавјата КАКО ДА НАРАЧАТЕ и УСЛУГИ.
 
Број на пакувања: 1 (140/200)
Пакет 1: 140/200/5 см, тежина 7 кг.
Модел Цена за монтажа Цена на качување прв, втор спрат или со лифт (ако е возможно) Качување за секој следен кат
Лео Класик 0.00 ден. 100.00 ден. 100.00 ден.

Цената за качувањето се определува на база спратови, кои ќе бидат помината од групата која ја врши услугата. Ве молиме имајте во предвид дека се смета такса за приземни спратови, иако е возможно тие да не се набројани во Вашата зграда

Слични производи
Последно видени

Следете не