Душек Adry Cool Hybrid двостран 160/200, Adry Cool Hybrid, 160/200 | Мебел Виденов
Adry Cool Hybrid

160/200, Двостран душек , 160/200

Душек Adry Cool Hybrid двостран 160/200 1
Душек Adry Cool Hybrid двостран 160/200 2
Душек Adry Cool Hybrid двостран 160/200 3
Душек Adry Cool Hybrid двостран 160/200 1_thumb
Душек Adry Cool Hybrid двостран 160/200 2_thumb
Душек Adry Cool Hybrid двостран 160/200 3_thumb
45000 ден
23300 ден*
*Со картичка Виденов

Овој производ нема можност за корекции од страна на клиентот

Избор

Бесплатна достава: 10 дена

Душек за целото семејство Adry Cool Hybrid:
Дебелина на душекот:
- 22 см +/- 1 см
Adry Cool Hybrid - душек кој вешто ги комбинира предностите на две различни технологии за одржување - интелигентната супер удобност i-Springs и удобната Flexible Technology.
Со избирање на различни слоеви на удобност од двете страни на стабилното покет јадро од 7 зони, производот нуди вкочанетост и две различни страни за удобност, соодветно.
Профилираната високо еластична HR пена од една страна обезбедува оптимална поддршка и го опушта телото до максимум за време на спиењето. Релјефот на профилот има нежна сензација за масажа, ја поддржува циркулацијата на крвта и прецизно ја дистрибуира тежината.
Слојот на меморија од пена Cool Gel со вградени капсули за ладење од друга страна, создава чувство на ладност и свежина, додека го обвиткува телото, ги намалува точките на затегнатоста и помага за целосно закрепнување.
Моделот е исклучително погоден за деца на кои им е потребна прецизна поддршка на 'рбетот во фазите на динамичен раст.
Adry Cool Hybrid има отстранлива навлака за одлична хигиена, изработен од деликатен текстил TED Balance, со антистатички третман.
Обрнете внимание!
*Задолжително да го отворите и одвиткате душекот во рок од 30 дена по доставата. Душекот Adry Cool Hybrid ја зема посакуваната форма и големина 24 часа по одвиткнувањето.
Дозволени се отстапувања или разлики од веќе постоечките бои на различните типови ткаенини / декори со оние на екранот на вашиот уред. При распакување на тапациран мебел, не препорачуваме употреба на ОСТРИ предмети, заради веројатност за сечење на тапацирот. Постојана изложеност на директна сончева светлина може да доведе до промени во изгледот и квалитетот на мебелот. Поставете го душекот најмалку 50 см од кој било радијатор или силен извор на топлина.
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со нивната гаранција.
За повеќе информации, прочитајте ги поглавјата КАКО ДА НАРАЧАТЕ и УСЛУГИ
Модел Цена за монтажа Цена на качување прв, втор спрат или со лифт (ако е возможно) Качување за секој следен кат
Adry Cool Hybrid 100.00 ден. 800.00 ден. 200.00 ден.

Цената за качувањето се определува на база спратови, кои ќе бидат помината од групата која ја врши услугата. Ве молиме имајте во предвид дека се смета такса за приземни спратови, иако е возможно тие да не се набројани во Вашата зграда

Слични производи
Последно видени

Следете не