Душек Amor, двостран 160/200, Амор, 160/200 | Мебел Виденов
Амор

Душек, двостран 160/200 , 160/200

Душек Amor, двостран 160/200 1
Душек Amor, двостран 160/200 2
Душек Amor, двостран 160/200 3
Душек Amor, двостран 160/200 1_thumb
Душек Amor, двостран 160/200 2_thumb
Душек Amor, двостран 160/200 3_thumb
40900 ден
Попуст: -33%
27100 ден

Овој производ нема можност за корекции од страна на клиентот

Бесплатна достава: 10 дена

Дебелина на душекот 23 см (+/- 2 см)
Состав на душекот
- Високо квалитетен текстил
- Обемна памучна волна
- Spunbond
- Мемори гел пена
- Multi Poket System
- Табла од еластична пена
Model Amor е удобен двостран душек со јадро изработено од високо технолошки пакет Multi Pocket System. Индивидуалните пружини во џебното пакување се индивидуално спакувани во текстилни џебови и независни едни од други. Секоја пружина реагира одделно на притисокот на човечкото тело, одржувајќи ја во правилна позиција и без напнатост. Multi Pocket System има докажано најдолг век на траење и обезбедува совршени перформанси на душекот со години. Движењето на прижините во јадрото на душекот обезбедува добра циркулација на воздухот и ја контролира влагата. Покрај тоа, овој душек е направен со слој од пена Memory Gel од едната страна. Ова ви овозможува да изберете чувство на мекост и удобност според индивидуалните преференции. Атрактивниот изглед на душекот се должи на специјалниот Amor текстил со тематски дизајн.
Обрнете внимание!
Дозволени се отстапувања или разлики од веќе постоечките бои на различните типови ткаенини/декори со оние на екранот на вашиот уред. Постојана изложеност на директна сончева светлина може да доведе до промени во изгледот и квалитетот на душекот. При распакување на тапациран мебел, не препорачуваме употреба на ОСТРИ предмети, заради веројатност за сечење на тапацирот.
За повеќе информации, прочитајте ги поглавјата КАКО ДА НАРАЧАТЕ и УСЛУГИ.
Број на пакувања: 1 (160/200)
Пакет 1: 160/200/23 см, тежина 24 кг.

Модел Цена за монтажа Цена на качување прв, втор спрат или со лифт (ако е возможно) Качување за секој следен кат
Амор 100.00 ден. 100.00 ден. 100.00 ден.

Цената за качувањето се определува на база спратови, кои ќе бидат помината од групата која ја врши услугата. Ве молиме имајте во предвид дека се смета такса за приземни спратови, иако е возможно тие да не се набројани во Вашата зграда

Слични производи
Последно видени