Душек Diоna, едностран 140/200, Diona, 140/200 | Мебел Виденов
Diona

Душек, едностран 140/200 , 140/200

Душек Diоna, едностран 140/200 1
Душек Diоna, едностран 140/200 2
Душек Diоna, едностран 140/200 3
Душек Diоna, едностран 140/200 1_thumb
Душек Diоna, едностран 140/200 2_thumb
Душек Diоna, едностран 140/200 3_thumb
30100 ден
Попуст: -36%
19100 ден

Овој производ нема можност за корекции од страна на клиентот

Избор

Бесплатна достава: 10 дена

Висина на душекот 22 см (+/- 1см)
Состав на душек
- Антибактериски текстил
- Мемори пена во прошивањето
- Мека пена
- Еластична пена
- Spunbond
- Рамка од материјал од иглолисно дрво
Модел Диона едностран душек има јадро од еластична пена и слој од мемориска пена. Високо технолошката мемориска пена реагира на топлината на телото и го добива обликот на неговите облини, се прилагодува на неговата позиција и помага целосно да се релаксира додека рамномерно не се добие неговиот притисок на површината на душекот. Ако ја ставите раката на неа, тоа ќе остави „отпечаток“ што ќе остане дури и откако ќе ја кренете раката. Достапен е со висококвалитетен текстил, кој има антибактериски третман, а дополнителниот слој на Memory пената во прошивањето го подобрува чувството на мекост и удобност. Едностраниот модел Диона има вградена рамка од материјал од иглолисно дрво, што му дава дополнителна цврстина и стабилност на душекот.
Обрнете внимание!
Дозволени се отстапувања или разлики од веќе постоечките бои на различните типови ткаенини/декори со оние на екранот на вашиот уред. Постојана изложеност на директна сончева светлина може да доведе до промени во изгледот и квалитетот на душекот. При распакување на тапациран мебел, не препорачуваме употреба на ОСТРИ предмети, заради веројатност за сечење на тапацирот.
За повеќе информации, прочитајте ги поглавјата КАКО ДА НАРАЧАТЕ и УСЛУГИ.
Број на пакувања: 1 (140/200)
Пакет 1: 140/200/22 см, тежина 29 кг.

Модел Цена за монтажа Цена на качување прв, втор спрат или со лифт (ако е возможно) Качување за секој следен кат
Diona 100.00 ден. 300.00 ден. 100.00 ден.

Цената за качувањето се определува на база спратови, кои ќе бидат помината од групата која ја врши услугата. Ве молиме имајте во предвид дека се смета такса за приземни спратови, иако е возможно тие да не се набројани во Вашата зграда

Слични производи
Последно видени