Душек Лео Multirelax, двостран 164/190, Лео Multirelax, 164/190 | Мебел Виденов
Лео Multirelax

164/190, двостран душек , 164/190

Душек Лео Multirelax, двостран 164/190 1
Душек Лео Multirelax, двостран 164/190 1_thumb
14200 ден
Попуст: -19%
11400 ден

Овој производ нема можност за корекции од страна на клиентот

Избор

Бесплатна достава: 10 дена

Висина 18 см (+/- 1 см)
Структура:
- јадро од полиуретанска пена со зголемена еластичност T25 / 36-16 см.
Обвивка:
- висококвалитетна ткаенина зашиена со 7 мм. мемориска пена
Тајната на удобниот душек е во висококвалитетните материјали што се користат во неговото производство. Душекот Лео Мултирелакс е предлог што ќе го подобри квалитетот на вашиот сон. Високо еластичната пена што го гради јадрото создава најудобна основа за релаксирање на мускулите на 'рбетот, што ќе ви овозможи релаксирачки сон и целосен одмор. Душекот Leo Multirelax е покриен со отстранлива обвивка направен од луксузен тапацир - ткаенина со мека и пријатна на површината на допир што го збогатува чувството за магично искуство.
Обрнете внимание!
Периодичното завртување на двостраните душеци ја зачувува удобноста и го продолжува нивниот живот.
Душекот Leo Multirelax е достапен во овална состојба во пакет погоден за носење и транспорт.
*Задолжително да го отворите и расклопите душекот во рок од 30 дена после доставата. Душекот Лео Multirelax ја зема посакуваната форма и големина 24 часа по отворање.
Дозволени се отстапувања или разлики од веќе постоечките бои на различните типови ткаенини / декори со оние на екранот на вашиот уред. При распакување на душек, не препорачуваме употреба на ОСТРИ предмети, заради веројатност за сечење на тапацирот. Постојана изложеност на директна сончева светлина може да доведе до промени во изгледот и квалитетот на мебелот. Поставете го мебелот најмалку 50 см од кој било радијатор или силен извор на топлина.
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со нивната гаранција.
За повеќе информации, прочитајте ги поглавјата КАКО ДА НАРАЧАТЕ и УСЛУГИ.
Модел Цена за монтажа Цена на качување прв, втор спрат или со лифт (ако е возможно) Качување за секој следен кат
Лео Multirelax 100.00 ден. 800.00 ден. 200.00 ден.

Цената за качувањето се определува на база спратови, кои ќе бидат помината од групата која ја врши услугата. Ве молиме имајте во предвид дека се смета такса за приземни спратови, иако е возможно тие да не се набројани во Вашата зграда

Слични производи
Последно видени

Следете не