Душек Silver Favoritе, двостран 160/200, Silver Favoritе, 160/200 | Мебел Виденов
Silver Favoritе

160/200, двостран душек , 160/200

Душек Silver Favoritе, двостран 160/200 1
Душек Silver Favoritе, двостран 160/200 2
Душек Silver Favoritе, двостран 160/200 3
Душек Silver Favoritе, двостран 160/200 1_thumb
Душек Silver Favoritе, двостран 160/200 2_thumb
Душек Silver Favoritе, двостран 160/200 3_thumb
28000 ден
18500 ден*
*Со картичка Виденов

Овој производ нема можност за корекции од страна на клиентот

Избор

Бесплатна достава: 10 дена

Дебелина на душекот 19 см.
Материјали
- специјална антибактериска ткаенина со сребрени навои
- јадро од мулти-покет пружини
- двостран слој на еластична полиуретанска пена
- прошивање со мемори пена
Текстилни карактеристики:
- природен антиалергичен
- обезбедува хигиенска околина за спиење
- долготрајно антибактериско дејство
- спречува појава на непријатни мириси
- природен антистатик
Заборавете на непријатноста и непроспиените ноќи. Дознајте ја најдобрата технологија за ортопедско спиење за да го направите вистинскиот избор. Јадрото на омилениот душек на Silver Favourite Мулти-Покет систем, има двојно повеќе точки за поддршка од Pебрастите пружини - 406 парчиња / м2. Уникатната основа нуди најдобра можна поддршка за телото во секое време, во текот на целата површина на душекот и дава неспоредливо чувство на удобност. Покрај совршената ортопедија, душеците од колекцијата обезбедуваат и одлична анатомија - индивидуално чувство на удобност за секого. Дополнителните слоеви на полиуретан, создаваат еластичен површински слој кој се прилагодува на формата на каросеријата. Дополнителните слоеви на пена и единствениот ортопедски покет систем гарантираат правилна позиција на 'рбетот за време на спиењето и релаксација на телото без ограничување на неговите движења. Душекот „Silver Favourite“ е целосно покриен со прекривка изработена од луксузна антибактериска ткаенина која содржи сребрени навои. Тоа е природен антиалерген, гарантира долготрајно антибактериско дејство и спречува појава на мириси.
Душекот е достапен во валана верзија во пакет погоден за носење и транспорт.
Обрнете внимание!
Бидете сигурни кога го отворате и расплетувате душекот да е пред крајниот рок наведен на пакувањето. Душекот ја зема посакуваната форма и големина 24 часа по отворање.
Периодичното вртење на двострани душеци ја зачувува удобноста и го продолжува нивниот живот.
Дозволени се отстапувања или разлики од веќе постоечките бои на различните типови ткаенини / декори со оние на екранот на вашиот уред. При распакување на тапациран мебел, не препорачуваме употреба на ОСТРИ предмети, заради веројатност за сечење на тапацирот. Постојана изложеност на директна сончева светлина може да доведе до промени во изгледот и квалитетот на мебелот. Поставете го мебелот најмалку 50 см од кој било радијатор или силен извор на топлина.
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со нивната гаранција.
За повеќе информации, прочитајте ги поглавјата КАКО ДА НАРАЧАТЕ и УСЛУГИ.
Број на пакувања: 1 (160/200)
Пакет 1: 160/40/40 см, тежина 30,5 кг.
Модел Цена за монтажа Цена на качување прв, втор спрат или со лифт (ако е возможно) Качување за секој следен кат
Silver Favoritе 100.00 ден. 700.00 ден. 200.00 ден.

Цената за качувањето се определува на база спратови, кои ќе бидат помината од групата која ја врши услугата. Ве молиме имајте во предвид дека се смета такса за приземни спратови, иако е возможно тие да не се набројани во Вашата зграда

Слични производи
Последно видени

Следете не