Софа Бали, на спуштање, Бали, сина | Мебел Виденов
Бали

Двосед на спуштање , сина

Софа Бали, на спуштање 1
Софа Бали, на спуштање 2
Софа Бали, на спуштање 3
Софа Бали, на спуштање 4
Софа Бали, на спуштање 5
Софа Бали, на спуштање 6
Софа Бали, на спуштање 7
Софа Бали, на спуштање 8
Софа Бали, на спуштање 1_thumb
Софа Бали, на спуштање 2_thumb
Софа Бали, на спуштање 3_thumb
Софа Бали, на спуштање 4_thumb
Софа Бали, на спуштање 5_thumb
Софа Бали, на спуштање 6_thumb
Софа Бали, на спуштање 7_thumb
Софа Бали, на спуштање 8_thumb
25200 ден
Попуст: -36%
16000 ден

Овој производ нема можност за корекции од страна на клиентот

сина

Бесплатна достава: 10 дена

Димензии:
- L208 B91 H65-78 см.
- област за спиење: 110/190 см.
Лицев материјал:
- полиестер текстил
Тапацир / пополнување:
- основа: пружини цик-цак, тапацирски појаси
- седишта / потпирачи за грб: полиуретанска пена
Градба:
- цврсто дрво
- иверица, ПДВ
Предности:
* функција кревет: клик-клак
* сандак
Обрнете внимание!
Дозволени се отстапувања или разлики од веќе постоечките бои на различните типови ткаенини / декори со оние на екранот на вашиот уред.
При распакување на тапациран мебел, не препорачуваме употреба на остри предмети заради можноста за сечење на тапацирот.
Продолжената изложеност на директна сончева светлина може да доведе до промени во изгледот и квалитетот на мебелот.
Поставете го мебелот најмалку 50 см од кој било радијатор или силен извор на топлина.
Овој вид на оштетување на интегритетот на производите НЕ е покриен со нивната гаранција.
За повеќе информации, прочитајте ги поглавјата КАКО ДА НАРАЧАТЕ и УСЛУГИ
Број на пакувања: 2
Пакет 1: 191/91/78 см, тежина 51 кг.
Пакет 2: 93/51/15 см, тежина 18 кг.
Слични производи
Последно видени