Софа Генуа, на извлекување, Генуа, темно кафеав | Мебел Виденов
Генуа

Софа двосед, на извлекување , темно кафеав

Софа Генуа, на извлекување 1
Софа Генуа, на извлекување 2
Софа Генуа, на извлекување 3
Софа Генуа, на извлекување 1_thumb
Софа Генуа, на извлекување 2_thumb
Софа Генуа, на извлекување 3_thumb
29800 ден
Попуст: -35%
19100 ден

Овој производ нема можност за корекции од страна на клиентот

Бесплатна достава: 10 дена

Двосед на спуштање Генуа
Димензии:
- L154 B98 H91 см.
- простор за спиење: 140/190 см.
Лицев материјал:
- текстил: полиестер
Тапацир / пополнување:
- основа: тапацирани ремени
- полнење: полиуретанска пена N30
Градба:
- цврсто дрво, иверица, ПДВ, шпер плоча
Предности:
* функција кревет
Двоседот Генуа шармира со ексклузивна индивидуалност и удобност. Моделот лесно се претвора во удобен кревет. Двоседот е погоден за секојдневна употреба во двата начина за одмор и спиење. Еластичната основа во комбинација со мека и издржлива ткаенина обезбедува одлична удобност.
* Со цел нормално да се истегне механизмот на двоседот, грбот треба да биде на растојание од околу 20 см од ѕидот.
Обрнете внимание!
Дозволени се отстапувања или разлики од веќе постоечките бои на различните типови ткаенини / декори со оние на екранот на вашиот уред.
При распакување на тапациран мебел, не препорачуваме употреба на остри предмети заради можноста за сечење на тапацирот.
Продолжената изложеност на директна сончева светлина може да доведе до промени во изгледот и квалитетот на мебелот.
Поставете го мебелот најмалку 50 см од кој било радијатор или силен извор на топлина.
Овој вид на оштетување на интегритетот на производите НЕ е покриен со нивната гаранција.
За повеќе информации, прочитајте ги поглавјата КАКО ДА НАРАЧАТЕ и УСЛУГИ
Број на пакувања: 1
Пакет 1: 145/53/118 см, тежина 62 кг.
Слични производи
Последно видени