Двосед Принцес II + клик-клак механизам, Принцес II, темно кафеав + бела кожа | Мебел Виденов
Принцес II

Двосед + клик-клак механизам , темно кафеав + бела кожа

Двосед Принцес II + клик-клак механизам 1
Двосед Принцес II + клик-клак механизам 2
Двосед Принцес II + клик-клак механизам 3
Двосед Принцес II + клик-клак механизам 4
Двосед Принцес II + клик-клак механизам 5
Двосед Принцес II + клик-клак механизам 1_thumb
Двосед Принцес II + клик-клак механизам 2_thumb
Двосед Принцес II + клик-клак механизам 3_thumb
Двосед Принцес II + клик-клак механизам 4_thumb
Двосед Принцес II + клик-клак механизам 5_thumb
26800 ден
Попуст: -30%
18700 ден

Овој производ нема можност за корекции од страна на клиентот

Бесплатна достава: 10 дена

- димензии: - L240 B95 H40 / 85 см.
- димензии на просторот за спиење: 123/180 см.
- пластични ногарки
- механизам за кревет - тип клик-клак
- сандаче со механизам за кревање
- 2 парчиња. перници со отстранливи навлаки
Изработен од:
- седишта и грб: неткаена ткаенина - Сохо
- основа - еко кожа
- хардвер (хартиени клипови, завртки, шарки), фиберборд, иверица (прв квалитет)
ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ: Софата е најподложна од оштетувања при транспорт и испорака по скали. Се повикуваат сите клиенти внимателно да превезуваат и испорачуваат.
Обрнете внимание!
Дозволени се отстапувања или разлики од веќе постоечките бои на различните типови ткаенини / декори со оние на екранот на вашиот уред.
При распакување на тапациран мебел, не препорачуваме употреба на остри предмети заради можноста за сечење на тапацирот.
Продолжената изложеност на директна сончева светлина може да доведе до промени во изгледот и квалитетот на мебелот.
Поставете го мебелот најмалку 50 см од кој било радијатор или силен извор на топлина.
Овој вид на оштетување на интегритетот на производите НЕ е покриен со нивната гаранција.
За повеќе информации, прочитајте ги поглавјата КАКО ДА НАРАЧАТЕ и УСЛУГИ
Број на пакувања: 1
Пакет 1: 247/82/81 см, тежина 63 кг.
Слични производи
Последно видени