Двостран душек Active Max 160/200, Active Max, 160/200 | Мебел Виденов
Active Max

160/200, Двостран , 160/200

Двостран душек Active Max 160/200 1
Двостран душек Active Max 160/200 2
Двостран душек Active Max 160/200 1_thumb
Двостран душек Active Max 160/200 2_thumb
26400 ден
Попуст: -17%
21600 ден

Овој производ нема можност за корекции од страна на клиентот

Бесплатна достава: 10 дена

Дебелина на душекот:
- 28 см
Душекот ACTIVE MAX придонесува за ергономската положба на телото за време на одморот. Полиуретанска пена од двете страни е отпорна на деформација. Латекс слојот и кокосовите влакна совршено го поддржуваат 'рбетот, обезбедувајќи здрав и удобен сон и одлична циркулација на воздухот. Од друга страна, постои слој на VISCO пена, кој совршено се прилагодува на телото под влијание на притисок и температура.
* Задолжително отворете и распакувајте го душекот во рок од 5 дена од доставувањето. Душекот ја зема посакуваната форма и големина од 48 до 72 часа по одвикнувањето.
Обрнете внимание!
Дозволени се отстапувања или разлики од веќе постоечките бои на различните типови ткаенини / декори со оние на екранот на вашиот уред. При распакување на тапациран мебел, не препорачуваме употреба на ОСТРИ предмети, заради веројатност за сечење на тапацирот. Постојана изложеност на директна сончева светлина може да доведе до промени во изгледот и квалитетот на мебелот. Поставете го душекот најмалку 50 см од кој било радијатор или силен извор на топлина. Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со нивната гаранција.
За повеќе информации, прочитајте ги поглавјата КАКО ДА НАРАЧАТЕ и УСЛУГИ.
Број на пакувања: 1
Пакет 1: 168/42/42 см., тежина 33.1 кг.
Модел Цена за монтажа Цена на качување прв, втор спрат или со лифт (ако е возможно) Качување за секој следен кат
Active Max 100.00 ден. 400.00 ден. 100.00 ден.

Цената за качувањето се определува на база спратови, кои ќе бидат помината од групата која ја врши услугата. Ве молиме имајте во предвид дека се смета такса за приземни спратови, иако е возможно тие да не се набројани во Вашата зграда

Слични производи
Последно видени

Следете не