Двостран душек Atalanta 160/200, Atalanta, 160/200 | Мебел Виденов
Atalanta

160/200, двостран , 160/200

Двостран душек Atalanta 160/200 1
Двостран душек Atalanta 160/200 2
Двостран душек Atalanta 160/200 1_thumb
Двостран душек Atalanta 160/200 2_thumb
15500 ден
Попуст: -18%
12700 ден

Овој производ нема можност за корекции од страна на клиентот

Бесплатна достава: 10 дена

Состав:
- Полиуретанова пена
Дебелина на душекот:
- 17 см
Душекот е направен од три вида полиуретанска пена. Горниот слој е 7-зона HR H30 пена. Комбинацијата на полиуретански пени со различна структура овозможува одлична еластичност и му дава уникатна удобност на душекот. Т25 се карактеризира со исклучителна издржливост и отпорност на деформација, побрзо реагира на промените во положбата на телото. Обезбедува соодветна перница за силуетата, има структура што може да дише.
* Задолжително отворете и распакувајте го душекот во рок од 5 дена од доставувањето. Душекот ја зема посакуваната форма и големина од 48 до 72 часа по одвикнувањето.
Обрнете внимание!
Дозволени се отстапувања или разлики од веќе постоечките бои на различните типови ткаенини / декори со оние на екранот на вашиот уред. При распакување на тапациран мебел, не препорачуваме употреба на ОСТРИ предмети, заради веројатност за сечење на тапацирот. Постојана изложеност на директна сончева светлина може да доведе до промени во изгледот и квалитетот на мебелот. Поставете го душекот најмалку 50 см од кој било радијатор или силен извор на топлина. Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со нивната гаранција.
За повеќе информации, прочитајте ги поглавјата КАКО ДА НАРАЧАТЕ и УСЛУГИ.
Број на пакувања: 1
Пакет 1: 168/42/42 см, тежина 15.1 кг.
 
Модел Цена за монтажа Цена на качување прв, втор спрат или со лифт (ако е возможно) Качување за секој следен кат
Atalanta 100.00 ден. 100.00 ден. 100.00 ден.

Цената за качувањето се определува на база спратови, кои ќе бидат помината од групата која ја врши услугата. Ве молиме имајте во предвид дека се смета такса за приземни спратови, иако е возможно тие да не се набројани во Вашата зграда

Слични производи
Последно видени

Следете не