Двостран душек Ergo 160/200, Ergo, 160/200 | Мебел Виденов
Ergo

160/200, двостран , 160/200

Двостран душек  Ergo 160/200 1
Двостран душек  Ergo 160/200 2
Двостран душек  Ergo 160/200 1_thumb
Двостран душек  Ergo 160/200 2_thumb
42300 ден
36200 ден*
*Со картичка Виденов

Овој производ нема можност за корекции од страна на клиентот

Бесплатна достава: 10 дена

Дебелина на душекот:
- 22 см
BIO пената гарантира совршена циркулација на воздухот, како и неспоредлива удобност за спиење. Кокосовото влакно дава поголема стабилност. Латекс слојот, од друга страна, обезбедува висока удобност за спиење и ја зголемува вентилацијата на душекот. Термопластичната пена VISCO совршено се прилагодува на телото под влијание на топлина.
* Задолжително отворете и распакувајте го душекот во рок од 5 дена од доставувањето. Душекот ја зема посакуваната форма и големина од 48 до 72 часа по одвикнувањето.
Обрнете внимание!
Дозволени се отстапувања или разлики од веќе постоечките бои на различните типови ткаенини / декори со оние на екранот на вашиот уред. При распакување на тапациран мебел, не препорачуваме употреба на ОСТРИ предмети, заради веројатност за сечење на тапацирот. Постојана изложеност на директна сончева светлина може да доведе до промени во изгледот и квалитетот на мебелот. Поставете го душекот најмалку 50 см од кој било радијатор или силен извор на топлина. Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со нивната гаранција.
За повеќе информации, прочитајте ги поглавјата КАКО ДА НАРАЧАТЕ и УСЛУГИ.
Број на пакувања: 1
Пакет 1: 168/42/42 см., тежина 28.2 кг.
Модел Цена за монтажа Цена на качување прв, втор спрат или со лифт (ако е возможно) Качување за секој следен кат
Ergo 100.00 ден. 300.00 ден. 100.00 ден.

Цената за качувањето се определува на база спратови, кои ќе бидат помината од групата која ја врши услугата. Ве молиме имајте во предвид дека се смета такса за приземни спратови, иако е возможно тие да не се набројани во Вашата зграда

Слични производи
Последно видени

Следете не