Двостран душек Лео Бебе 65/160, Лео бебе, 65/160 | Мебел Виденов
Лео бебе

65/160, Двостран душек Лео Бебе , 65/160

Двостран душек Лео Бебе 65/160 1
Двостран душек Лео Бебе 65/160 1_thumb
4200 ден
3600 ден*
*Со картичка Виденов

Овој производ нема можност за корекции од страна на клиентот

Избор

Бесплатна достава: 10 дена

Двостран душек Лео Бебе
Димензии:  65/160 см.
Материјали :
- памук ватиран жакард, порабен со памучна вата
Јадро:
- сунѓер10 см.
За да го обезбедите најдоброто за вашето дете, треба да ја изберете безбедноста и удобноста на продолжувачот на бебешки душек на Лео Бебе. Тој е направен од материјали кои се целосно безопасни за здравјето на бебињата. Ткаенината е силна и е отпорна на нечистотија. Текстилот е мек и пријатен за допир, нежен на чувствителна детска кожа. Јадрото на душекот е направено од сунѓер со соодветна густина, обезбедувајќи стабилна основа, која се препорачува за првите години од периодот на интензивен раст.
Обрнете внимание!
Дозволени се отстапувања или разлики од веќе постоечките бои на различните типови ткаенини / декори со оние на екранот на вашиот уред. При распакување на тапациран мебел, не препорачуваме употреба на ОСТРИ предмети, заради веројатност за сечење на тапацирот. Постојана изложеност на директна сончева светлина може да доведе до промени во изгледот и квалитетот на мебелот. Поставете го мебелот најмалку 50 см од кој било радијатор или силен извор на топлина.
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со нивната гаранција.
За повеќе информации, прочитајте ги поглавјата КАКО ДА НАРАЧАТЕ и УСЛУГИ.
Број на пакувања: 1 (65/160)
Пакет 1: 65/160/10 см, тежина 5 кг.
 
Модел Цена за монтажа Цена на качување прв, втор спрат или со лифт (ако е возможно) Качување за секој следен кат
Лео бебе 100.00 ден. 100.00 ден. 100.00 ден.

Цената за качувањето се определува на база спратови, кои ќе бидат помината од групата која ја врши услугата. Ве молиме имајте во предвид дека се смета такса за приземни спратови, иако е возможно тие да не се набројани во Вашата зграда

Слични производи
Последно видени