Двостран душек Sano 160/200, Sano, 160/200 | Мебел Виденов
Sano

160/200, Двостран , 160/200

Двостран душек Sano 160/200 1
Двостран душек Sano 160/200 2
Двостран душек Sano 160/200 1_thumb
Двостран душек Sano 160/200 2_thumb
19700 ден
16900 ден*
*Со картичка Виденов

Овој производ нема можност за корекции од страна на клиентот

Избор

Бесплатна достава: 10 дена

Дебелина на душекот:
- 19 см
Душекот SANO е изработен од високо флексибилна HR-пена. Користејќи серија на надолжни и попречни пресеци, душекот е поделен на 7 зони. Третманот со контура со пена има позитивен ефект врз вентилацијата на душекот. Специјалните воздушни канали совршено ја отстрануваат вишокот на топлина за време на спиењето, давајќи чувство на нежна ладност.
* Задолжително отворете и распакувајте го душекот во рок од 5 дена од доставувањето. Душекот ја зема посакуваната форма и големина од 48 до 72 часа по одвикнувањето.
Обрнете внимание!
Дозволени се отстапувања или разлики од веќе постоечките бои на различните типови ткаенини / декори со оние на екранот на вашиот уред. При распакување на тапациран мебел, не препорачуваме употреба на ОСТРИ предмети, заради веројатност за сечење на тапацирот. Постојана изложеност на директна сончева светлина може да доведе до промени во изгледот и квалитетот на мебелот. Поставете го душекот најмалку 50 см од кој било радијатор или силен извор на топлина. Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со нивната гаранција.
За повеќе информации, прочитајте ги поглавјата КАКО ДА НАРАЧАТЕ и УСЛУГИ.
Број на пакувања: 1
Пакет 1: 98/42/42 см., тежина 9.6 кг.
Модел Цена за монтажа Цена на качување прв, втор спрат или со лифт (ако е возможно) Качување за секој следен кат
Sano 100.00 ден. 200.00 ден. 100.00 ден.

Цената за качувањето се определува на база спратови, кои ќе бидат помината од групата која ја врши услугата. Ве молиме имајте во предвид дека се смета такса за приземни спратови, иако е возможно тие да не се набројани во Вашата зграда

Слични производи
Последно видени

Следете не