Двостран душек Savona 160/200, Savona, 160/200 | Мебел Виденов
Savona

160/200, Двостран , 160/200

Двостран душек Savona 160/200 1
Двостран душек Savona 160/200 2
Двостран душек Savona 160/200 1_thumb
Двостран душек Savona 160/200 2_thumb
26200 ден
Попуст: -17%
21700 ден

Овој производ нема можност за корекции од страна на клиентот

Бесплатна достава: 10 дена

Дебелина на душекот:
- 22 см
Душекот SAVONA е дизајниран за најсложените клиенти. Основата на душекот е полиуретанска пена. Едната страна на душекот е комбинација на 7-зони, високо-профилирана HR-пена и кокосово влакно, што ја зацврстува површината. Од друга страна, има латекс слој и профилирана термопластична пена VISCO со мемориска функција. Оваа комбинација го прави душекот јасен фаворит кај душеците од пена.
* Задолжително отворете и распакувајте го душекот во рок од 5 дена од доставувањето. Душекот ја зема посакуваната форма и големина од 48 до 72 часа по одвикнувањето.
Обрнете внимание!
Дозволени се отстапувања или разлики од веќе постоечките бои на различните типови ткаенини / декори со оние на екранот на вашиот уред. При распакување на тапациран мебел, не препорачуваме употреба на ОСТРИ предмети, заради веројатност за сечење на тапацирот. Постојана изложеност на директна сончева светлина може да доведе до промени во изгледот и квалитетот на мебелот. Поставете го душекот најмалку 50 см од кој било радијатор или силен извор на топлина. Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со нивната гаранција.
За повеќе информации, прочитајте ги поглавјата КАКО ДА НАРАЧАТЕ и УСЛУГИ.
Број на пакувања: 1
 
Пакет 1: 168/42/42 см., тежина 23.9 кг.
Модел Цена за монтажа Цена на качување прв, втор спрат или со лифт (ако е возможно) Качување за секој следен кат
Savona 100.00 ден. 300.00 ден. 100.00 ден.

Цената за качувањето се определува на база спратови, кои ќе бидат помината од групата која ја врши услугата. Ве молиме имајте во предвид дека се смета такса за приземни спратови, иако е возможно тие да не се набројани во Вашата зграда

Слични производи
Последно видени

Следете не