Двостран душек Siena 160/200, Siena, 160/200 | Мебел Виденов
Siena

160/200, Двостран , 160/200

Двостран душек Siena 160/200 1
Двостран душек Siena 160/200 2
Двостран душек Siena 160/200 1_thumb
Двостран душек Siena 160/200 2_thumb
16700 ден
Попуст: -20%
13400 ден

Овој производ нема можност за корекции од страна на клиентот

Бесплатна достава: 10 дена

Дебелина на душекот:
- 16 см
Изградбата на душекот SIENA се заснова на изворите на Bonel. Јадрото е покриено со полиуретанска пена од секоја страна. Покрај тоа, кокосово влакно се користи од едната страна. Тие се лесни и дишат, како и многу издржливи и флексибилни. Кокосот има и антиалергиски својства, спречува развој на габи и грини.
* Задолжително отворете и распакувајте го душекот во рок од 5 дена од доставувањето. Душекот ја зема посакуваната форма и големина од 48 до 72 часа по одвикнувањето.
Обрнете внимание!
Дозволени се отстапувања или разлики од веќе постоечките бои на различните типови ткаенини / декори со оние на екранот на вашиот уред. При распакување на тапациран мебел, не препорачуваме употреба на ОСТРИ предмети, заради веројатност за сечење на тапацирот. Постојана изложеност на директна сончева светлина може да доведе до промени во изгледот и квалитетот на мебелот. Поставете го душекот најмалку 50 см од кој било радијатор или силен извор на топлина. Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со нивната гаранција.
За повеќе информации, прочитајте ги поглавјата КАКО ДА НАРАЧАТЕ и УСЛУГИ.
Број на пакувања: 1
Пакет 1: 98/42/42 см., тежина 23.7 кг.
Модел Цена за монтажа Цена на качување прв, втор спрат или со лифт (ако е возможно) Качување за секој следен кат
Siena 100.00 ден. 300.00 ден. 100.00 ден.

Цената за качувањето се определува на база спратови, кои ќе бидат помината од групата која ја врши услугата. Ве молиме имајте во предвид дека се смета такса за приземни спратови, иако е возможно тие да не се набројани во Вашата зграда

Слични производи
Комбинирайте с:
Последно видени

Следете не