Двостран душек со мемори пена Лео Бебе 65/110, Лео бебе сo мемори пена, 65/110 | Мебел Виденов
Лео бебе сo мемори пена

65/110, Двостран душек со мемори пена , 65/110

Двостран душек со мемори пена Лео Бебе 65/110 1
Двостран душек со мемори пена Лео Бебе 65/110 1_thumb
3300 ден
Попуст: -20%
2700 ден

Овој производ нема можност за корекции од страна на клиентот

Избор

Бесплатна достава: 10 дена

Двостран душек со мемори пена Лео Бебе
Димензии: 65/110 см.;
Материјали :
- памук ватиран жакард, порабен со памучна вата
Јадро:
- сунѓер 8 см.
- едностран слој од мемори пена од 2 см
За максимална удобност и уште помирен и здрав сон за вашето дете, додадовме повеќе мекост и нежност на душеците Лео Бебе. Дополнителниот слој на мемориска пена создава неспоредливо чувство на обвивка и галење, што е уникатно смирувачко средство при немирно спиење. Тој е направен од материјали кои се целосно безопасни за здравјето на бебињата. Ткаенината е силна и е отпорна на нечистотија. Текстилот е мек и пријатен за допир, нежен на чувствителна детска кожа. Јадрото на душекот е направено од сунѓер со соодветна густина, обезбедувајќи стабилна основа, која се препорачува за првите години од периодот на интензивен раст.
Обрнете внимание!
Дозволени се отстапувања или разлики од веќе постоечките бои на различните типови ткаенини / декори со оние на екранот на вашиот уред. При распакување на тапациран мебел, не препорачуваме употреба на ОСТРИ предмети, заради веројатност за сечење на тапацирот. Постојана изложеност на директна сончева светлина може да доведе до промени во изгледот и квалитетот на мебелот. Поставете го мебелот најмалку 50 см од кој било радијатор или силен извор на топлина.
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со нивната гаранција.
За повеќе информации, прочитајте ги поглавјата КАКО ДА НАРАЧАТЕ и УСЛУГИ.
Број на пакувања: 1 (65/110)
Пакет 1: 65/110/18 см, тежина 5 кг.
 
Модел Цена за монтажа Цена на качување прв, втор спрат или со лифт (ако е возможно) Качување за секој следен кат
Лео бебе сo мемори пена 100.00 ден. 100.00 ден. 100.00 ден.

Цената за качувањето се определува на база спратови, кои ќе бидат помината од групата која ја врши услугата. Ве молиме имајте во предвид дека се смета такса за приземни спратови, иако е возможно тие да не се набројани во Вашата зграда

Слични производи
Последно видени