Фотелја Киото, Киото, светло кафеава | Мебел Виденов
Киото

Фотелја , светло кафеава

Фотелја Киото 1
Фотелја Киото 2
Фотелја Киото 3
Фотелја Киото 4
Фотелја Киото 1_thumb
Фотелја Киото 2_thumb
Фотелја Киото 3_thumb
Фотелја Киото 4_thumb
6900 ден
Попуст: -36%
4400 ден

Овој производ нема можност за корекции од страна на клиентот

Бесплатна достава: 10 дена

Димензии:
- L60 B82 H76 см.
Лицев материјал:
- текстил: полиестер
Тапацир:
- седишта / потпирачи за грб: полиуретанска пена Т 25/38, 3033 5 см.
Градба:
- иверица, ПДВ
Обрнете внимание!
Дозволени се отстапувања или разлики од веќе постоечките бои на различните типови ткаенини / декори со оние на екранот на вашиот уред.
При распакување на тапациран мебел, не препорачуваме употреба на ОСТРИ предмети, заради веројатност за сечење на тапацирот.
Постојана изложеност на директна сончева светлина може да доведе до промени во изгледот и квалитетот на мебелот. Поставете го мебелот најмалку 50 см од кој било радијатор или силен извор на топлина.
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со нивната гаранција.
За повеќе информации, прочитајте ги поглавјата КАКО ДА НАРАЧАТЕ и УСЛУГИ.
Број на пакувања: 1
Пакет 1: 83/60/77 см, тежина 23 кг.
Слични производи
Последно видени