Фотелја Малтен, Малтен, розев руж | Мебел Виденов
Малтен

Фотелја , розев руж

Фотелја Малтен 1
Фотелја Малтен 2
Фотелја Малтен 3
Фотелја Малтен 1_thumb
Фотелја Малтен 2_thumb
Фотелја Малтен 3_thumb
15300 ден
Попуст: -24%
11600 ден

Овој производ нема можност за корекции од страна на клиентот

Бесплатна достава: 10 дена

Димензии:
- L76 B69 H77 см.
Материјал на основа:
- цврсто дрво
- метал
Пополнување:
- пенополиуретан
Тапацир:
- текстил
Обрнете внимание!
Дозволени се отстапувања или разлики од веќе постоечките бои на различните типови ткаенини / декори со оние на екранот на вашиот уред.
При распакување на тапациран мебел, не препорачуваме употреба на ОСТРИ предмети, заради веројатност за сечење на тапацирот.
Постојана изложеност на директна сончева светлина може да доведе до промени во изгледот и квалитетот на мебелот. Поставете го мебелот најмалку 50 см од кој било радијатор или силен извор на топлина.
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со нивната гаранција.
За повеќе информации, прочитајте ги поглавјата КАКО ДА НАРАЧАТЕ и УСЛУГИ.
 

 

Модел Цена за монтажа Цена на качување прв, втор спрат или со лифт (ако е возможно) Качување за секој следен кат
Малтен 200.00 ден. 200.00 ден. 200.00 ден.

Цената за качувањето се определува на база спратови, кои ќе бидат помината од групата која ја врши услугата. Ве молиме имајте во предвид дека се смета такса за приземни спратови, иако е возможно тие да не се набројани во Вашата зграда

Слични производи
Последно видени

Следете не