Фотелја на извлекување Модус, Модус, кафеав + беж + кафеава кожа | Мебел Виденов
Модус

Фотелја , кафеав + беж + кафеава кожа

Фотелја на извлекување Модус 1
Фотелја на извлекување Модус 1_thumb
19500 ден
12900 ден*
*Со картичка Виденов

Овој производ нема можност за корекции од страна на клиентот

Бесплатна достава: 10 дена

Димензии:
- L100 B85 H77 см.
- место за спиење: 58/206 см.
Лицев материјал:
- текстил полиестер
- еко кожа
Тапацир / полнење:
- сунѓер со висина од 10 см. N3033; полиестерска волна 150 г / кв.м.
Предности:
* функција на креветот
* висока класа на полнење е со зголемена еластичност
Стилот, практичноста и удобноста собрани во оригинален модел ќе го направат вашиот секојдневен живот уште попријатен. Фотелјата Модус е модел со одлична функционалност и беспрекорна удобност, за што придонесува тапацир од луксузни ткаенини и високата еластичност на полнењето. Материјалите имаат густа и еластична структура, зголемена отпорност на абење и исклучително пријатна површина на допир. Тие не се свиткуваат и опуштаат. Пополнувањето е направено од густа полиуретанска пена од висока класа, со многу добри анатомски својства, што создава уникатно чувство на удобност. Фотелјата има функција за спиење, што ви обезбедува практичност дома.
Обрнете внимание!
Дозволени се отстапувања или разлики од веќе постоечките бои на различните типови ткаенини / декори со оние на екранот на вашиот уред.
При распакување на тапациран мебел, не препорачуваме употреба на ОСТРИ предмети, заради веројатност за сечење на тапацирот.
Постојана изложеност на директна сончева светлина може да доведе до промени во изгледот и квалитетот на мебелот. Поставете го мебелот најмалку 50 см од кој било радијатор или силен извор на топлина. Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со нивната гаранција.
За повеќе информации, прочитајте ги поглавјата КАКО ДА НАРАЧАТЕ и УСЛУГИ.
Број на пакувања: 1
Пакет 1: 105/89/80 см, тежина 40 кг.
Модел Цена за монтажа Цена на качување прв, втор спрат или со лифт (ако е возможно) Качување за секој следен кат
Модус 300.00 ден. 400.00 ден. 200.00 ден.

Цената за монтажа е посочена на секој производ посебно. Во случај, цената на еден производ или вкупната сума на сите изберени производи на клиентот за монтажа е под 1200ден., клиентот плаќа минимална такса од 1200ден.

Цената за качување е посочена на секој производ посебно. Цената за качувањето се одредува врз основа на реалните нивоа/катови што треба да ги покрие групата која ја извршува услугата. Имајте предвид дека се наплаќа такса за приземје, иако тие можеби не се нумерирани во вашата зграда. Во случај цената на еден прозивод или вкупната сума на сите производи изберени од клиентот за услугата за качување да биде помала од 1200ден., клиентот плаќа минимална такса од 1200ден.

Слични производи
Последно видени

Следете не