Фотелја Софи, Софи, принт+црно | Мебел Виденов
Софи

Фотелја , принт+црно

Фотелја Софи 1
Фотелја Софи 2
Фотелја Софи 3
Фотелја Софи 1_thumb
Фотелја Софи 2_thumb
Фотелја Софи 3_thumb
14200 ден
10100 ден*
*Со картичка Виденов

Овој производ нема можност за корекции од страна на клиентот

Бесплатна достава: 10 дена. Доставата се врши до најблиското можно место до влезот на зграда или вратата на дворот дома.

 

Димензии:

- L78 B71 H67 см.

Материјал за лице:

- полиестерски текстил

 Пополнување :

- полиуретанска пена  25/38

 - памучна вата 150гр / кв.м

Градба: - цврсто дрво, иверица

Фотелјата Софи ќе му даде уште поголем шарм, расположение и удобност на вашиот модерен дом. Фотелјата е обложена со висококвалитетен текстил од серијата Брилијант - првокласна серија ткаенини, кои се карактеризираат со мека и пријатна кадифена површина на допир.

Обрнете внимание!

Дозволени се отстапувања или разлики од веќе постоечките бои на различните типови ткаенини / декори со оние на екранот на вашиот уред.

Наведената цена не вклучува душек.

На илустрацијата, креветот има едностран душек.

Во цената на артиклите не е вклучен монтажа, чија вредност е наведена во категоријата услуги од лентата со мени. Постојана изложеност на директна сончева светлина може да доведе до промени во изгледот и својствата на мебелот. Оставете го мебелот најмалку 50 см од кој било радијатор или силен извор на топлина. Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со нивната гаранција. За повеќе информации, прочитајте ги поглавјата КАКО ДА НАРАЧАТЕ и УСЛУГИ.

Број на пакувања: 1

Пакет 1: 78/72/68 см, тежина 27 кг.

Модел Цена за монтажа Цена на качување прв, втор спрат или со лифт (ако е возможно) Качување за секој следен кат
Софи 300.00 ден. 400.00 ден. 100.00 ден.

Цената за монтажа е посочена на секој производ посебно. Во случај, цената на еден производ или вкупната сума на сите изберени производи на клиентот за монтажа е под 1200ден., клиентот плаќа минимална такса од 1200ден.

Цената за качување е посочена на секој производ посебно. Цената за качувањето се одредува врз основа на реалните нивоа/катови што треба да ги покрие групата која ја извршува услугата. Имајте предвид дека се наплаќа такса за приземје, иако тие можеби не се нумерирани во вашата зграда. Во случај цената на еден прозивод или вкупната сума на сите производи изберени од клиентот за услугата за качување да биде помала од 1200ден., клиентот плаќа минимална такса од 1200ден.

Слични производи
Последно видени

Следете не