Гејмерски стол Торос, Торос | Мебел Виденов
Торос

Гејмерски стол

Гејмерски стол Торос 1
Гејмерски стол Торос 2
Гејмерски стол Торос 3
Гејмерски стол Торос 4
Гејмерски стол Торос 5
Гејмерски стол Торос 6
Гејмерски стол Торос 7
Гејмерски стол Торос 1_thumb
Гејмерски стол Торос 2_thumb
Гејмерски стол Торос 3_thumb
Гејмерски стол Торос 4_thumb
Гејмерски стол Торос 5_thumb
Гејмерски стол Торос 6_thumb
Гејмерски стол Торос 7_thumb
10300 ден
7900 ден*
*Со картичка Виденов

Овој производ нема можност за корекции од страна на клиентот

Бесплатна достава: 10 дена

Гејмерски стол Торос
Димензии:
- L69 B60 H127 / 132 см.
Тапацир:
- лицев материјал: еко кожа
- полнење: полиуретанска пена
- ротација на 360 °
- амортизер на гас
- Механизам на пеперутка
- потпирачи за прилагодување на висината
- еко-кожа отпорна на абење
Ако Виртуелниот свет е вашата страст, сигурно ви треба сигурен и квалитетен партнер. Столот Торос обезбедува мултифункционалност и удобност на која можете да сметате кога трошите време во забава или канцеларија. Во прилог на оригиналниот дизајн на моделот обезбедува одлична ергономија. Спектакуларните форми се удобна поддршка за телото, гарантирајќи неограничена подвижност на торсото и рацете. Висината на седиштето како и потпирачите за рака се индивидуално прилагодливи. Вградениот механизам му овозможува на седиштето да се наклони наназад, како и да лула за релаксиран одмор. Столот е тапациран со еко кожа отпорна на абење. Доаѓа во здрав и лесен пакет што може да се носи со упатства за монтирање кои лесно се следат.
Обрнете внимание!
Дозволени се отстапувања или разлики од вистинските бои на различните типови ткаенини / декори со оние на екранот на вашиот уред.
Постојана изложеност на директна сончева светлина може да доведе до промени во видот и квалитетот на мебелот.
Поставете го мебелот најмалку 50 см од кој било радијатор или силен извор на топлина.
Овој вид на оштетување на интегритетот на производите НЕ е покриен со нивната гаранција.
Слични производи
Последно видени