Канцелариски стол Диман II, Диман II, сив | Мебел Виденов
Диман II

Канцелариски стол , сив

Канцелариски стол Диман II 1
Канцелариски стол Диман II 2
Канцелариски стол Диман II 3
Канцелариски стол Диман II 4
Канцелариски стол Диман II 1_thumb
Канцелариски стол Диман II 2_thumb
Канцелариски стол Диман II 3_thumb
Канцелариски стол Диман II 4_thumb
2400 ден
Попуст: -36%
1500 ден

Овој производ нема можност за корекции од страна на клиентот

сив

Бесплатна достава: 10 дена

Димензии:
- L44 B40 H78 / 88 см.
- висина на седење: 40-53 см.
Тапацир на седишта / потпирач
- лицев материјал: полиестерски текстил
- полнење: полиуретанска пена
Градба
- ППС
- основа со вграден амортизер
Столот Диман обезбедува оптимална удобност и подвижност при работа на биро за деца и адолесценти. Столот е тапациран со високо отпорен на текстил на абразија. Висината на седиштето може да се прилагоди со помош на пневматски механизам - амортизер на гас, кој овозможува брзо и лесно прилагодување на удобната положба за седење.
Обрнете внимание!
Дозволени се отстапувања или разлики од веќе постоечките бои на различните типови ткаенини / декори со оние на екранот на вашиот уред.
Продолжената изложеност на директна сончева светлина може да доведе до промени во изгледот и својствата на мебелот. Оставете го мебелот најмалку 50 см од кој било радијатор или силен извор на топлина.
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со нивната гаранција.
За повеќе информации, прочитајте ги поглавјата КАКО ДА НАРАЧАТЕ и УСЛУГИ.
Број на пакувања: 1
Пакет 1: 53/18/50 см, тежина 7.300 кг.
Слични производи
Последно видени