Канцелариски стол Фалко, Фалко, црн + црвен | Мебел Виденов
Фалко

Канцелариски стол , црн + црвен

Канцелариски стол Фалко 1
Канцелариски стол Фалко 2
Канцелариски стол Фалко 3
Канцелариски стол Фалко 4
Канцелариски стол Фалко 5
Канцелариски стол Фалко 1_thumb
Канцелариски стол Фалко 2_thumb
Канцелариски стол Фалко 3_thumb
Канцелариски стол Фалко 4_thumb
Канцелариски стол Фалко 5_thumb
7400 ден
5500 ден*
*Со картичка Виденов

Овој производ нема можност за корекции од страна на клиентот

Бесплатна достава: 30 дена

Димензии:
- L67 B62 H119 / 123 см.
Тапацир:
- лицев материјал, еко-кожа PU
- полнење: полиуретанска пена
- ротација на 360 °
- амортизер на гас
- Механизам 'Пеперутка'
- ПП база и потпирачи за рака
- еластична и еко-кожа отпорна на абење со лесно одржување
За поголема удобност и расположение при работа, изберете стилски и функционален стол за канцеларии Фалкo. Задниот дел и седиштето на столот имаат јасно дефинирани потпори, давајќи карактер на моделот и го поддржуваат телото во правилна и удобна позиција. Амортизерот на гас ви овозможува непречено да ја прилагодите висината на седиштето што е пријатна за вас. Столчето Фалко има вграден механизам кој ви овозможува да се релаксирате. Столот доаѓа во здрав и лесен пакет што може да се носи со упатства за монтирање кои лесно се следат.
Обрнете внимание!
Дозволени се отстапувања или разлики од вистинските бои на различните типови ткаенини / декори со оние на екранот на вашиот уред.
Продолжената изложеност на директна сончева светлина може да доведе до промени во видот и квалитетот на мебелот.
Поставете го мебелот најмалку 50 см од кој било радијатор или силен извор на топлина.
Овој вид на оштетување на интегритетот на производите НЕ е покриен со нивната гаранција.
 
Слични производи
Последно видени