Канцелариски стол Матју, Метју, капучино | Мебел Виденов
Метју

Канцелариски стол , капучино

Канцелариски стол Матју 1
Канцелариски стол Матју 1_thumb
7600 ден
Попуст: -29%
5300 ден

Овој производ нема можност за корекции од страна на клиентот

Бесплатна достава: 30 дена

Димензии: L64 B74 H108 / 118 см.
- тапацир: еко кожа, ПУ + ПВЦ, пена, дополнителни материјали за тапацир, боја на капучино
Предности:
* Ротација на 360 °
* амортизер на гас за промена на висината на седиштето +/- 100 мм.
* Механизам за лулкање Тилит со прилагодување на силата на лулкање според тежината
* тапацирани потпирачи за рака
* ергономско седиште и назад
* основа со пет краци на тркалца, погодна за меки површини
Стилски дизајн и исклучителна удобност се комбинираат во канцеларијата на управителот Метју. Ергономската линија на седиштето и грбот, како и лесно прилагодување на подвижните делови го одржуваат телото во правилна позиција за време на работата и ви гарантираат здрав и ефикасен процес на работа. Основата има лесна и силна конструкција, гарантирајќи сигурност и сигурност во динамичното деловно опкружување. Столот се испорачува во силен и лесен пакет за носење. Дијаграмот на склопување и елементи за поврзување неопходни за монтирање се вклучени во сетот.
Обрнете внимание!
Дозволени се отстапувања или разлики од вистинските бои на различните типови ткаенини / декори со оние на екранот на вашиот уред.
Продолжената изложеност на директна сончева светлина може да доведе до промени во видот и квалитетот на мебелот.
Поставете го мебелот најмалку 50 см од кој било радијатор или силен извор на топлина.
Овој вид на оштетување на интегритетот на производите НЕ е покриен со нивната гаранција.
Слични производи
Последно видени