Канцелариски Стол Руди, Руди, светло беж | Мебел Виденов
Руди

Канцелариски Стол , светло беж

Канцелариски Стол Руди 1
Канцелариски Стол Руди 2
Канцелариски Стол Руди 1_thumb
Канцелариски Стол Руди 2_thumb
8500 ден
5600 ден*
*Со картичка Виденов

Овој производ нема можност за корекции од страна на клиентот

Бесплатна достава: 10 дена. Доставата се врши до најблиското можно место до влезот на зграда или вратата на дворот дома.

- димензии: L63 B68 H111 / 118 см.
- лицев материјал - еко кожа; светло-беж во боја
- тапацир: пена, памучна волна, дополнителни материјали
Предности:
- ротација 360 °
- амортизер nа гас +/- 80 мм.
- метална хром основа
- метални хромирани потпирачи за рака, тапацирани
- ергономска страна поддржува
- механизам за релаксација тип "пеперутка"
- еластична и издржлива еко кожа со лесно одржување
- тркала, погодни и за меки површини
Карактеристичната индивидуалност и луксузниот изглед на Канцелариски Стол Руди му даваат место меѓу најелитните модели од нашиот каталог. Столот има ексклузивна визија за елегантен и модерен стандард за секоја софистицирана канцеларија. Висококвалитетниот тапацир е изработен од густа полиуретанска пена и мека, пријатна за еко-кожа на допир со еластична структура. Ова обезбедува лесно одржување и добар изглед дури и со продолжена дневна употреба. Вграден механизам за релаксација му овозможува на седиштето да се релаксира на удобно место за одмор. Амортизерот на гас ви овозможува да ја изберете соодветната висина на седиштата со помош на рачката на странично позиционирање. Руди столот доаѓа во силен и лесен пакет за носење со лесни за упатства за инсталација.
Обрнете внимание!
Дозволени се отстапувања или разлики од веќе постоечките бои на различните типови ткаенини / декори со оние на екранот на вашиот уред.
Продолжената изложеност на директна сончева светлина може да доведе до промени во изгледот и квалитетот на мебелот.
Поставете го мебелот најмалку 50 см од кој било радијатор или силен извор на топлина.
Овој вид на оштетување на интегритетот на производите НЕ е покриен со нивната гаранција.
За повеќе информации, прочитајте ги поглавјата КАКО ДА НАРАЧАТЕ и УСЛУГИ
Модел Цена за монтажа Цена на качување прв, втор спрат или со лифт (ако е возможно) Качување за секој следен кат
Руди 500.00 ден. 200.00 ден. 100.00 ден.

Цената за монтажа е посочена на секој производ посебно. Во случај, цената на еден производ или вкупната сума на сите изберени производи на клиентот за монтажа е под 1200ден., клиентот плаќа минимална такса од 1200ден.

Цената за качување е посочена на секој производ посебно. Цената за качувањето се одредува врз основа на реалните нивоа/катови што треба да ги покрие групата која ја извршува услугата. Имајте предвид дека се наплаќа такса за приземје, иако тие можеби не се нумерирани во вашата зграда. Во случај цената на еден прозивод или вкупната сума на сите производи изберени од клиентот за услугата за качување да биде помала од 1200ден., клиентот плаќа минимална такса од 1200ден.

Слични производи
Последно видени

Следете не