Канцелариски стол Руни, Руни | Мебел Виденов
Руни

Канцелариски стол

Канцелариски стол Руни 1
Канцелариски стол Руни 2
Канцелариски стол Руни 3
Канцелариски стол Руни 4
Канцелариски стол Руни 1_thumb
Канцелариски стол Руни 2_thumb
Канцелариски стол Руни 3_thumb
Канцелариски стол Руни 4_thumb
7700 ден
Попуст: -30%
5300 ден

Овој производ нема можност за корекции од страна на клиентот

Бесплатна достава: 30 дена

Канцелариски стол Руни
Димензии:
- L59 B52 H114 / 122 см.
Тапацир:
- лицев материјал, еко-кожа PU
- полнење: полиуретанска пена
- ротација на 360 °
- амортизер на гас
- Механизам 'Butterefly'
- PP основа и потпирачи за рака
- еластична и еко-кожа отпорна на абење со лесно одржување
Столот Руни ќе му даде расположение, емоција и стил на секојдневниот живот во канцеларијата. Задниот дел и седиштето на столот имаат јасно дефинирани потпори, давајќи карактер на моделот и го поддржуваат телото во правилна и удобна позиција. Амортизерот на гас ви овозможува непречено да ја прилагодите висината на седиштето што е пријатно за вас. Столот Руни има вграден механизам кој ви овозможува да се опуштите. Столот е во цврст и лесен пакет што може да се носи со упатства за монтажа кои лесно се следат.
Обрнете внимание!
Дозволени се отстапувања или разлики од веќе постоечките бои на различните типови ткаенини / декори со оние на екранот на вашиот уред.
Постојана изложеност на директна сончева светлина може да доведе до промени во изгледот и својствата на мебелот.Оставете го мебелот најмалку 50 см од кој било радијатор или силен извор на топлина.
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со нивната гаранција.
За повеќе информации, прочитајте ги поглавјата КАКО ДА НАРАЧАТЕ и УСЛУГИ.
 
Слични производи
Последно видени