Клуб маса Филда, Филда, бел сјај | Мебел Виденов
Филда

Клуб маса Филда

Клуб маса Филда 1
Клуб маса Филда 2
Клуб маса Филда 3
Клуб маса Филда 1_thumb
Клуб маса Филда 2_thumb
Клуб маса Филда 3_thumb
5300 ден
3400 ден*
*Со картичка Виденов

Овој производ нема можност за корекции од страна на клиентот

Бесплатна достава: 10 дена

Димензии:
- L120 B60 H50 см.
Материјал:
- ламинирана иверица, украсен бел ајај
- Версаче декорација на МДФ
Уникатниот стил на клуб масата Филда ќе донесе луксуз во вашиот дом. Оригиналниот дизајн на моделот нуди удобност и практичност на модерните маси со две врвови, како и лесна, но силна конструкција. Масата е направена од ламинат иверица и МДФ. Површините на користените облоги се мазни, што го олеснува нивното одржување. Елементите за поврзување и дијаграмот на склопување се вклучени во сетот.
Обрнете внимание!
Дозволени се отстапувања или разлики од веќе постоечките бои на различните типови ткаенини / декори со оние на екранот на вашиот уред.
Продолжената изложеност на директна сончева светлина може да доведе до промени во изгледот и својствата на мебелот.Оставете го мебелот најмалку 50 см од кој било радијатор или силен извор на топлина. Овој вид на оштетување на интегритетот на производите НЕ е покриен со нивната гаранција.
 За повеќе информации, прочитајте ги поглавјата КАКО ДА НАРАЧАТЕ и УСЛУГИ
Број на пакувања: 2
Пакет 1: 124/65/4 см, тежина 13,2 кг.
Пакет 2: 122/61/4 см, тежина 11,3 кг.
Слични производи
Последно видени