Клуб маса Олен, Олен, даб сонома | Мебел Виденов
Олен

Клуб маса , даб сонома

Клуб маса Олен 1
Клуб маса Олен 1_thumb
2700 ден
1700 ден*
*Со картичка Виденов

Овој производ нема можност за корекции од страна на клиентот

Бесплатна достава: 15 дена

Димензии:
- L100 Б55 H41 см.
Материјали:
- ламинирана иверица
Клуб масата додава комплетност и ја надополнува функционалноста на мебелот за дневна соба. Тоа е составен дел од секојдневниот живот на секое модерно домаќинство. Масичка за кафе Олен е стилски и практичен мебел со едноставен и елегантен изглед. Изработена е целосно од висококвалитетна ламинирана иверка.
Обрнете внимание!
Дозволени се отстапувања или разлики од веќе постоечките бои на различните типови ткаенини / декори со оние на екранот на вашиот уред.
Постојана изложеност на директна сончева светлина може да доведе до промени во изгледот и квалитетот на мебелот. Поставете го мебелот најмалку 50 см од кој било радијатор или силен извор на топлина. Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со нивната гаранција.
За повеќе информации, прочитајте ги поглавјата КАКО ДА НАРАЧАТЕ и УСЛУГИ.
Број на пакувања: 1
Пакет 1: 60/110/10 см, тежина - 13 кг.
Модел Цена за монтажа Цена на качување прв, втор спрат или со лифт (ако е возможно) Качување за секој следен кат
Олен 500.00 ден. 100.00 ден. 100.00 ден.

Цената за качувањето се определува на база спратови, кои ќе бидат помината од групата која ја врши услугата. Ве молиме имајте во предвид дека се смета такса за приземни спратови, иако е возможно тие да не се набројани во Вашата зграда

Слични производи
Последно видени

Следете не