Клуб маса Тиана, Тиана, светол орев | Мебел Виденов
Тиана

Клуб маса , светол орев

Клуб маса Тиана 1
Клуб маса Тиана 1_thumb
14900 ден
11300 ден*
*Со картичка Виденов

Овој производ нема можност за корекции од страна на клиентот

Бесплатна достава: 10 дена

Исклучителни клуб масички кои гарантираат цврстина и софистицираност за вашиот ентериер.
Вкусни димензии: L120 B80 H75 cм.
Изработена од фурниран МДФ + фурнир бука
Опремена со алуминиум, механизам за затегнување на топка и влошки за стапала кои го штитат подот од гребнатини.
Клуб масичките се меѓу мебелите што се избираат со посебно внимание, главно затоа што мора да бидат стилски и со естетски пријатен изглед. Во комбинација со комодата и софата, тие го градат целокупниот изглед на мебелот од вашата дневна соба.
Сепак, ова не е причина да се бара убавиот изглед како главна и единствена карактеристика во нив. Нашата понуда ќе ве гали со стил, сјај, шарм - скапоцен камен на вашата дневна соба.
Идеално, тие би го надополниле секој од предлозите на Виденов за тапациран мебел.
Обрнете внимание!
Дозволени се отстапувања или разлики од вистинските бои на различните типови ткаенини / декори со оние на екранот на вашиот уред.
Цената на артиклите не вклучува инсталација, чија вредност е наведена во категоријата услуги од лентата со мени. Продолжената изложеност на директна сончева светлина може да доведе до промени во изгледот и квалитетот на мебелот. Поставете го мебелот најмалку 50 см од кој било радијатор или силен извор на топлина. Овој вид на оштетување на интегритетот на производите НЕ е покриен со нивната гаранција.
За повеќе информации, прочитајте ги поглавјата КАКО ДА НАРАЧАТЕ и УСЛУГИ.
Број на пакувања: 2
Пакет 1: 124/64/17 см, тежина 22 кг.
Пакет 2: 54/21/21 см, тежина 8 кг.
 
 
Слични производи
Последно видени