Клуб маса Вилана, Вилана, даб сонома | Мебел Виденов
Вилана

Клуб маса , даб сонома

Клуб маса Вилана 1
Клуб маса Вилана 1_thumb
4700 ден
Попуст: -30%
3200 ден

Овој производ нема можност за корекции од страна на клиентот

Бесплатна достава: 10 дена

Димении:
- L110 B68 H47 см.
Основа:
- ламинирана иверица
Обрнете внимание!
Дозволени се отстапувања или разлики од веќе постоечките бои на различните типови ткаенини / декори со оние на екранот на вашиот уред.
Нашиот мебел е конструиран со лесна монтажа, но за одличен краен резултат ве советуваме да се доверите на професионалноста и искуството на монтажните тимови на Мебел Виденов.
Продолжената изложеност на директна сончева светлина може да доведе до промени во изгледот и својствата на мебелот.Оставете го мебелот најмалку 50 см од кој било радијатор или силен извор на топлина.Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со нивната гаранција.
За повеќе информации, прочитајте ги поглавјата КАКО ДА НАРАЧАТЕ и УСЛУГИ.
Број на пакувања: 1
Пакет 1: 110,5 / 68,5 / 7 см, тежина 28,5 кг.
 
Слични производи
Последно видени