Комода Лени, Лени, венге | Мебел Виденов
Лени

Комода , венге

Комода Лени 1
Комода Лени 2
Комода Лени 3
Комода Лени 4
Комода Лени 1_thumb
Комода Лени 2_thumb
Комода Лени 3_thumb
Комода Лени 4_thumb
7700 ден
Попуст: -41%
4400 ден

Овој производ нема можност за корекции од страна на клиентот

Бесплатна достава: 10 дена

Комодите-шкафови Лени имаат уникатен дизајн и исклучително стилски изглед.
Комодата Лени има четири фиоки, две врати.
Димензии: L120 B43 H76 см.
Хардвер: штрафови, дипли, минификс, шини за фиоки, ПВЦ рачки, прилагодливи ногарки, метални држачи за полици
Направено од високо квалитетна иверица (во наведените комбинации на бои)
Обрнете внимание!
Дозволени се отстапувања или разлики од веќе постоечките бои на различните типови ткаенини / декори со оние на екранот на вашиот уред.
Постојана изложеност на директна сончева светлина може да доведе до промени во изгледот и квалитетот на мебелот. Поставете го мебелот најмалку 50 см од кој било радијатор или силен извор на топлина. Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со нивната гаранција.
За повеќе информации, прочитајте ги поглавјата КАКО ДА НАРАЧАТЕ и УСЛУГИ.
Број на пакувања: 4
Пакет 1: 128/51/6 см, тежина 15 кг.
Пакет 2: 128/51/6 см, тежина 14,6 кг.
Пакет 3: 78/49/7 см, тежина 10,6 кг.
Пакет 4: 30/20/10 см, тежина 2,2 кг.
Слични производи
Последно видени