Kомода Марициja 1, Мариција 1, дaб Сан Ремо + лава сиво | Мебел Виденов
Мариција 1

Kомода , дaб Сан Ремо + лава сиво

Kомода Марициja 1 1
Kомода Марициja 1 1_thumb
11600 ден
8500 ден*
*Со картичка Виденов

Овој производ нема можност за корекции од страна на клиентот

Бесплатна достава: 10 дена

Изработена во Германија по специјална нарачка за Мебел Виденов.
Димензии:
- L99 B39 H86 см
Материјали:
- ламинирана иверица
Мариција 1 ги крши стандардите и му дава стилска индивидуалност на ентериерот. Направен е од високо квалитетен иверица што ги исполнува високите европски стандарди за екологија и безбедност. Убавиот декор на дрво ја донесува дома естетиката на природните материјали што дава повеќе расположение и пријатност.
Обрнете внимание!
Дозволени се отстапувања или разлики од веќе постоечките бои на различните типови ткаенини / декори со оние на екранот на вашиот уред.
Нашиот мебел е конструиран со лесна монтажа, но за одличен краен резултат ве советуваме да се доверите на професионалноста и искуството на монтажните тимови на Мебел Виденов.
Постојана изложеност на директна сончева светлина може да доведе до промени во изгледот и квалитетот на мебелот. Поставете го мебелот најмалку 50 см од кој било радијатор или силен извор на топлина. Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со нивната гаранција.
За повеќе информации, прочитајте ги поглавјата КАКО ДА НАРАЧАТЕ и УСЛУГИ.
 
Слични производи
Последно видени