Комода Морена, Морена, лава + дaб вотан | Мебел Виденов
Морена

Комода , лава + дaб вотан

Комода Морена 1
Комода Морена 2
Комода Морена 1_thumb
Комода Морена 2_thumb
15100 ден
11100 ден*
*Со картичка Виденов

Овој производ нема можност за корекции од страна на клиентот

Бесплатна достава: 10 дена

Димензии:
-L150 B40 H86 см
Материјал основа:
- Ламинирана иверица, декор даб вотан
- стакло
Материјал врати:
- ламиниран МДФ, декор лава
Вклучено во сетот:
- LED осветлување
Шкафот Морена е луксузен и стилски модел, совршено надополнувајќи ја функционалноста на истоимената серија за дневна соба. Моделот е изработен од висококвалитетни материјали кои даваат луксуз на домот. Има LED осветлување вклучено во сетот.
Обрнете внимание!
Дозволени се отстапувања или разлики од веќе постоечките бои на различните типови ткаенини / декори со оние на екранот на вашиот уред.
Постојана изложеност на директна сончева светлина може да доведе до промени во изгледот и квалитетот на мебелот. Поставете го мебелот најмалку 50 см од кој било радијатор или силен извор на топлина. Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со нивната гаранција.
За повеќе информации, прочитајте ги поглавјата КАКО ДА НАРАЧАТЕ и УСЛУГИ.
Број на пакувања: 2
Пакет 1: 158/39 / 12,5 см, тежина 43 кг.
Пакет 2: 58/52 / 12,5 см, тежина 21 кг.
Слични производи
Последно видени