Комода Смарт S, Смарт S, венге + дaб сонома | Мебел Виденов
Смарт S

Комода , венге + дaб сонома

Комода Смарт S 1
Комода Смарт S 2
Комода Смарт S 3
Комода Смарт S 4
Комода Смарт S 5
Комода Смарт S 1_thumb
Комода Смарт S 2_thumb
Комода Смарт S 3_thumb
Комода Смарт S 4_thumb
Комода Смарт S 5_thumb
6400 ден
Попуст: -39%
3900 ден

Овој производ нема можност за корекции од страна на клиентот

Бесплатна достава: 10 дена

Димензии:
- L80 B40 H86 см.
Материјали:
- ламинирана иверица
- рачки, ПВЦ нозе, лизгачи за фиоки
Големите и модерни шкафови со фиоки се задолжителни во секој модерен дом. Практичната и удобна подреденост со фиоки ќе ви го олесни средувањето на вашите лични работи и секојдневната грижа за редот дома. Современиот и елегантен изглед на моделот совршено ќе го надополнат веќе постечкиот мебел.
Површините по користените премази се мазни, што го олеснува нивното одржување. Сите елементи за поврзување и шемата за склопување се вклучени во комплетот.
Обрнете внимание!
Дозволени се отстапувања или разлики од веќе постоечките бои на различните типови ткаенини / декори со оние на екранот на вашиот уред.
Нашиот мебел е конструиран со лесна монтажа, но за одличен краен резултат ве советуваме да се доверите на професионалноста и искуството на монтажните тимови на Мебел Виденов.
Постојаната изложеност на директна сончева светлина може да доведе до промени во изгледот и својствата на мебелот. Поставете го мебелот најмалку 50 см од кој било радијатор или силен извор на топлина. Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со нивната гаранција.
За повеќе информации, прочитајте ги поглавјата КАКО ДА НАРАЧАТЕ и УСЛУГИ.
Број на пакувања: 3
Пакет 1: 85/50/9 см, тежина 17,3 кг.
Пакет 2: 87/50/10 см, тежина 18,5 кг.
Пакет 3: 40/15/15 см, тежина 1,85 кг.
Слични производи
Последно видени