Комода SR-5, SR-5, венге + светол рокфорд | Мебел Виденов
SR-5

Комода , венге + светол рокфорд

Комода SR-5 1
Комода SR-5 1_thumb
4800 ден
Промоција

Овој производ нема можност за корекции од страна на клиентот

Бесплатна достава: 10 дена. Доставата се врши до најблиското можно место до влезот на зграда или вратата на дворот дома.

Комода со пет фиоки.
Димензии: L70 B43 H94 см.
Материјали:
- ламинирана иверица (во наведените комбинации на бои)
- алуминиумски рачки, ПВЦ ногарки, шини со тркалца
Големата и модерна комода е со задолжително присуство во секој модерен дом. Практичнатата и удобна распределба со фиоки, ќе ви го олесни уредувањето на вашите лични предмети и секојдневната грижа за дома. Современиот изглед и елегантниот изглед на моделот совршено ќе го надополнат веќе постоечкиот мебел на интериерот. Површините на користените површини се мазни, што го олеснува нивното одржување. Сите елементи за поврзување и шемата за монтажа се вклучени во комплетот.
Обрнете внимание!
Дозволени се отстапувања или разлики од веќе постоечките бои на различните типови ткаенини / декори со оние на екранот на вашиот уред.
Нашиот мебел е конструиран со лесна монтажа, но за одличен краен резултат ве советуваме да се доверите на професионалноста и искуството на монтажните тимови на Мебел Виденов.
Постојаната изложеност на директна сончева светлина може да доведе до промени во изгледот и својствата на мебелот. Поставете го мебелот најмалку 50 см од кој било радијатор или силен извор на топлина. Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со нивната гаранција.
За повеќе информации, прочитајте ги поглавјата КАКО ДА НАРАЧАТЕ и УСЛУГИ.
Број на пакувања: 3
Пакет 1: 95/49/8 см; тежина 17,3 кг.
Пакет 2: 78/51/9 см; тежина 15 кг.
Пакет 3: 30/20/10 см; тежина 2,15 кг.
Модел Цена за монтажа Цена на качување прв, втор спрат или со лифт (ако е возможно) Качување за секој следен кат
SR-5 1300.00 ден. 200.00 ден. 100.00 ден.

Цената за монтажа е посочена на секој производ посебно. Во случај, цената на еден производ или вкупната сума на сите изберени производи на клиентот за монтажа е под 1200ден., клиентот плаќа минимална такса од 1200ден.

Цената за качување е посочена на секој производ посебно. Цената за качувањето се одредува врз основа на реалните нивоа/катови што треба да ги покрие групата која ја извршува услугата. Имајте предвид дека се наплаќа такса за приземје, иако тие можеби не се нумерирани во вашата зграда. Во случај цената на еден прозивод или вкупната сума на сите производи изберени од клиентот за услугата за качување да биде помала од 1200ден., клиентот плаќа минимална такса од 1200ден.

Слични производи
Последно видени

Следете не