Комода Тоска, Тоска, даб сан ремо + кафеава | Мебел Виденов
Тоска

Комода , даб сан ремо + кафеава

Комода Тоска 1
Комода Тоска 1_thumb
10100 ден
6000 ден*
*Со картичка Виденов

Овој производ нема можност за корекции од страна на клиентот

Бесплатна достава: 10 дена

Изработена во Германија по специјална нарачка за Мебел Виденов.
Димензии:
- L93 B42 H81 см
Материјали:
- ламинирана иверица
Боја:
- светол даб Сан Ремо + кафеава
Механизми:
- шини за фиоки
- шарки
- рачки
Шкафот Тоска е изработени од висококвалитетна иверица, која ги исполнува високите европски стандарди за екологија и безбедност. Убавиот декор на дрво ја донесува дома естетиката на природните материјали што дава повеќе расположение и пријатност.
Обрнете внимание!
Дозволени се отстапувања или разлики од веќе постоечките бои на различните типови ткаенини / декори со оние на екранот на вашиот уред.
Постојана изложеност на директна сончева светлина може да доведе до промени во изгледот и квалитетот на мебелот. Поставете го мебелот најмалку 50 см од кој било радијатор или силен извор на топлина. Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со нивната гаранција.
За повеќе информации, прочитајте ги поглавјата КАКО ДА НАРАЧАТЕ и УСЛУГИ.
Слични производи
Последно видени