Комода Варион, Варион, даб евок + бел сјај | Мебел Виденов
Варион

Комода , даб евок + бел сјај

Комода Варион 1
Комода Варион 2
Комода Варион 3
Комода Варион 4
Комода Варион 5
Комода Варион 1_thumb
Комода Варион 2_thumb
Комода Варион 3_thumb
Комода Варион 4_thumb
Комода Варион 5_thumb
9300 ден
Попуст: -31%
6300 ден

Овој производ нема можност за корекции од страна на клиентот

Бесплатна достава: 10 дена

Комода Варион
Димензии:
- L120 B50.5 H64 см.
Материјали:
- ламинирана иверица
- боја: даб евок + бел сјај
Оригиналниот дизајн на комода Варион ги надминува стандардите во уредувањето, Модерниот изглед на моделот му поставува соодветно место во ентериерот како во дневната соба, така и во спалната соба или ходникот.
Обрнете внимание!
Дозволени се отстапувања или разлики од веќе постоечките бои на различните типови ткаенини / декори со оние на екранот на вашиот уред.
Нашиот мебел е конструиран со лесна монтажа, но за одличен краен резултат ве советуваме да се доверите на професионалноста и искуството на монтажните тимови на Мебел Виденов.
Постојана изложеност на директна сончева светлина може да доведе до промени во изгледот и квалитетот на мебелот. Поставете го мебелот најмалку 50 см од кој било радијатор или силен извор на топлина.
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со нивната гаранција.
За повеќе информации, прочитајте ги поглавјата КАКО ДА НАРАЧАТЕ и УСЛУГИ.
Број на пакувања: 3
Пакет 1: 127/60/6.5 см, тежина 23,6 кг.
Пакет 2: 69/61/14 см, тежина 20 кг.
Пакет 3: 52/12/15 см, тежина 3.8 кг.
 
Модел Цена за монтажа Цена на качување прв, втор спрат или со лифт (ако е возможно) Качување за секој следен кат
Варион 1800.00 ден. 200.00 ден. 100.00 ден.

Цената за качувањето се определува на база спратови, кои ќе бидат помината од групата која ја врши услугата. Ве молиме имајте во предвид дека се смета такса за приземни спратови, иако е возможно тие да не се набројани во Вашата зграда

Слични производи
Последно видени