Кожна спална Дестива, Дестива, кафeaва | Мебел Виденов
Дестива

Кожна спална за душек 160/200 , кафeaва

Кожна спална Дестива 1
Кожна спална Дестива 2
Кожна спална Дестива 3
Кожна спална Дестива 1_thumb
Кожна спална Дестива 2_thumb
Кожна спална Дестива 3_thumb
12500 ден
Попуст: -25%
9300 ден

Овој производ нема можност за корекции од страна на клиентот

Бесплатна достава: 15 дена

Креветот е погоден за едностран и двостран душек со големина 160/200 см.
Може да се користи механизам за подигнување.
Погоден е механизам за кревање – специјален сет + дно од МДФ.
Ако ја изберете опцијата со двостран душек, мора да купите рамка за душек со соодветна големина.
Димензии:
- L166 B211 H91 см.
Материјали:
- лицев материјал – еко кожа со висок квалитет
Тапацир / пополнување:
- полиуретанска пена, дополнителни материјали за тапацир
Градба:
- иверица, цврсто дрво
Спалната Дестива е тапацирана со висококвалитетна еко кожа. Ткаенината е издржлива, пријатно мека на допир. Рамката на душекот ја надополнува удобноста на двострани душеци и обезбедува природна циркулација на воздухот.
Обрнете внимание!
Наведената цена не вклучува душек.
Дозволени се отстапувања или разлики од веќе постоечките бои на различните типови ткаенини / декори со оние на екранот на вашиот уред.
При распакување на тапациран мебел, не препорачуваме употреба на ОСТРИ предмети, заради веројатност за сечење на тапацирот.
Постојана изложеност на директна сончева светлина може да доведе до промени во изгледот и квалитетот на душекот. Поставете го душекот најмалку 50 см од кој било радијатор или силен извор на топлина.
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со нивната гаранција.
За повеќе информации, прочитајте ги поглавјата КАКО ДА НАРАЧАТЕ и УСЛУГИ.
Број на пакувања: 2
Пакет 1: 175/12/95 см., тежина 22 кг.
Пакет 2: 206/15/38 см., тежина 40 кг.
 
Модел Цена за монтажа Цена на качување прв, втор спрат или со лифт (ако е возможно) Качување за секој следен кат
Дестива 500.00 ден. 300.00 ден. 100.00 ден.

Цената за качувањето се определува на база спратови, кои ќе бидат помината од групата која ја врши услугата. Ве молиме имајте во предвид дека се смета такса за приземни спратови, иако е возможно тие да не се набројани во Вашата зграда

Слични производи
Последно видени